front view male student green checkered shirt with black backpack holding copybooks smiling blue wall 140725 42439

Atlas Yurtdışı Eğitim Bursa hakkında bilgiler bu yazımızda. Yurtdışında eğitim almak pek çok insanın hayallerinden bir tanesi. Gerek günlük hayat gerekse iş hayatında İngilizce dilinin eksikliği ciddi oranda hissedilmekte. Bu nedenle insanlar bir an önce İngilizce öğrenmenin yollarını arıyor. Pek tabi dil öğrenmenin en garanti yolu yurtdışına gitmek. Yurtdışında dil eğitimi alma imkânı olan inşalar ise en doğru okulu kendileri için bulmaya çalışıyor. İşte burada devreye ise başlığımız olan Atlas Yurtdışı Eğitim Bursa konusu giriyor. Atlas Yurtdışı Eğitim Bursa yıllardır hizmet veren köklü ve çok başarılı bir yurtdışı eğitim firması. Bu yazımızda ise size bu firma hakkında ve iletişim bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

Atlas Yurtdışı Eğitim Firması Hakkında Bilgiler

Atlas yurtdışı eğitim Bursa Kurumu 32 yıllık köklü bir yurtdışı eğitim programı veren bir eğitim kurumdur. ATLAS, TURSAB A grubu üyesi ve sektörün ISO 9001 kalite yönetim belgesine sahip ilk organizasyonu olarak kalitesini kanıtlamış bir kurumdur. Kurumun amacı ise yurtdışına eğitim almak niyeti ile gitmeyi planlayan öğrencilere karar vermelerinde yardımcı olacak en doğru ve güncel bilgileri vermek ve karar aşamasından sonuna kadar olan süreç içinde geçecekleri tüm yolları (okul başvurusu, kayıt, vize, seyahat, konaklama) öğrenciler adına yönetmektir. Kısaca profesyonel, uzman ve tecrübeli kadrosu ile yurtdışında eğitim görmek isteyen bireyler için hizmet vermekte ve destek olmaktadır. 1990 yılında Mehmet Nazım ÖZSOYLU ve Özdemir İÇİN tarafından İstanbul’da kurulmuş ve eğitim kurumunun ilk adımları atılmaya başlanmıştır. Atlas yurtdisi egitim kurulduğu tarihten beri Türk öğrencilere yurtdışında eğitim almak konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. 2004 yılında Rahmi Mesud Yılmaz’ın ortaklığa, Sinem Bayraktutan’ın yönetime katılmasıyla çok hızlı bir büyüme sağlamıştır ve 5 yıl içerisinde ofis sayısını 2’den 10’a çıkarmış ve aynı zamanda da çalışan sayısını da 10’dan 65’e çıkarmıştır. Kurulduğu yıldan itibaren ATLAS 300’ü aşkın Türk öğrenciye yurtdışı dil kursu, sertifika ve yüksek lisans bursu vermiştir.

Atlas Yurtdışı Eğitim Firması İletişim Bilgileri

Atlas Yurtdışı Eğitim Bursa , İstanbul, Ankara, İzmir olmak üzere pek çok yerde faaliyet göstermektedir. Firmanın hangi illerde olduğunu ve adreslerini eğitimin kurumunun web sitesi üzerinden bulabilir ve size uygun olanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: sataegitimkoclugu@gmail.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir