Balkan Üniversitesi Makedonya

Balkan Üniversitesi Makedonya, Kuzey’de yer almakta olan %100 burslu ve ana eğitim dili İngilizce olan Avrupa ve Türkiye’de denklik belgesine sahip çok kaliteli bir üniversitedir. Coğrafyanın başkenti Üsküp’te eğitim faaliyetine devam eden üniversitenin birçok ülkeden öğrenci ağırlama kapasitesine sahiptir. Tam donanımlı ve yeni nesil kampüse sahiptir. Lisans ve lisansüstü eğitim programları olan üniversitenin Avrupa’ya da öğrenci göndererek onların hem kültürel anlamda gelişimine destek oluyor hem de gelecekte kariyer planlarında hayatlarında dönüm noktası yaratacak programlar sunuyor. Eğitim anlamında evrensel niteliklere sahip olan Balkan Üniversitesi Makedonya, modern yaklaşımları sayesinde takdir görmüş bir üniversite olmuştur. Geleceğin donanımlı gençlerini yetiştiren, rekabetçi, hırslı, kendine güvenen ve bir o kadar da eğlence anlayışına sahip olan üniversite yurtdışında eğitim almak isteyenlerin en çok tercih ettiği üniversitedir. Sadece lise diploması ile istediğin bölüme yerleşme imkanı sunmakla birlikte yurtdışında okuma şans kapısını açmasıyla fırsat eşitliği sağlıyor.

Hayatınıza Değer Katın

Kalıplara sığmayan, dinamik ve ne istediğini çok iyi bilen yeni nesil gençlerimizin hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirme imkanı sunan yegane köklü ve bilinen üniversitelerden biridir. Üniversitenin renkli bir kişiliğe sahip olması da genç ruhu derinden besleyerek zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir deneyim yaşatır. Makedonya’nın başkenti Üsküp’te kültürel aktivite olarak zaman geçireceğiniz o kadar çok alternatif var ki okul dışında da hayatınız durmayacak aksine arkadaşlarınızla keyifli vakit geçireceksiniz. Yaşayan bir üniversite, yaşayan bir şehir hayatı hepinizin hakkı.

Makedonya’nın En İyi Üniversitesi

Balkan Üniversitesi Makedonya, 2017 yılında Makedonya’nın en iyi üniversitesi seçilmiştir.  Eğitim kalitesinin tüm dünyaca onaylanmış bir üniversitede okumak her gencin hakkı olduğunu düşünen üniversite bu yüzden sınav ve puan konularını eğitim hayatına dahil etmemiştir. Sınavla girmek isteyen öğrenciler için de kolaylık sağlayan Balkan Üniversitesi, ÖSYM tercih kılavuzunda da yer alarak her öğrenciye kapılarını eşit bir şekilde açmıştır. Geleceğinizin dönüm noktası olan üniversite eğitimi, çok kültürlü uluslararası alanda eğitim almak isteyen öğrenciler için eşi benzeri olmayan bir fırsat olarak düşünülebilir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: info@sataegitimkoclugu.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.