Makedonya Üniversitelerinde

Makedonya Üniversitesi

Makedonya Üniversitelerinde okumak için öğrencilik hayatında kişi başı 50-60 euro arası kira bedeli ödeyerek rahatlık ile bir evde yaşanabilir. Bazı yorum sitelerinde öğrencilerden yüksek miktarda kira bedeli alındığı yazmaktadır bunlar kesinlik ile yanlış haberdir.Çünkü lüks ev kavramı her yerde aynıdır ve kişi başı lüks bir evde yaşamanın maliyet 80-100 EURO civarındadır.

Makedonya Üniversitelerinde Öğrenci Yaşamı

Makedonya Üniversitesilerinde normal olarak bir öğrenci 800 ile 1000 TL arası bir harcama yaparak çok rahat yaşayabilmektedir. 2-3 TL ye bir tost 4-5 TL ye çok güzel bir hamburger yine 5-6 TL ye iyi bir pizza yenebiliyor ve bu bir örgenci için çok uygun rakamlar. Evde pişirmeye çalışırsa bir örgenci aylık 100-150 TL arasında bir aylık dolap masrafını çok rahat karşılayabiliyor. Kafeleri olsun, halkın ve esnafın örgencilere bakış açısı olsun hepsi üst seviyede sanki buranın vatandaşı gibi insanlar seni benimsiyor başka yerlerde olduğu gibi dolar,euro gözü ile görünmüyorsunuz.

Sata Eğitim Koçluğu, Makedonya Üniversitelerinde konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: sataegitimkoclugu@gmail.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit