Uluslararası Balkan Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Hukuk okumak istiyorsunuz ama nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini ve kimlere danışmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Sata Eğitim Koçluğu siz ve eğitiminizde izlemek istediğiniz yol için yanınızda. Kayıt olduğunuz süre boyunca sizlere her türlü danışmanlık, koçluk paketleri imkanı sunuyor, havalimanı transferinizden vize masraflarınıza kadar ücretsiz bir şekilde yardımcı oluyor. Ardından ilerlenecek yola karar veriliyor ve Uluslararası Balkan Üniversitesi Hukuk Fakültesi ile birlikte size modern tarzda üniversite eğitimi ve sosyal hayatı sunuyor.

Uluslararası Balkan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Okumak

Hukuk okumak hele ki Uluslararası Balkan Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okumak isteyen bir öğrenciyseniz doğru yerdesiniz. Türkiye ve diğer Balkan ülkelerinden öğrencileri bünyesinde bulunduran Uluslararası Balkan Üniversitesi Hukuk Fakültesi birçok farklı kültüre sahip öğrencisiyle her anlamda çok yönlü ve çeşitli bir eğitim imkanı sunuyor. İngilizce sunulan eğitimle dilinizi geliştirmek de kaçınılmaz. Bu üniversitede okumaya karar verdikten sonrası çok kolay. Kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra sizde artık Hukuk Fakültesinin bir öğrencisisiniz. Ayrıca hukuk fakültesinin lisans öğrencilerine sağladığı Hukuk alıştırma programı da çok güzel bir avantaj.

Uluslararası Balkan Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Konaklama Fiyatları:

Sata eğitim koçluğu burada da sizlere kolaylık sağlıyor.

  • Kayıt
  • Havalimanı Transferi
  • Eğitim Koçluğu Paket Hizmetleri
  • Fakülte ve paralel dil kursu
  • Vize masrafları

Hizmetlerinin tamamı size ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca Erasmus programı için de tamamen ücretsiz danışmanlığı yine SATA eğitim koçluğundan alabiliyorsunuz.

Ardından hukuk fakültesinin yıllık ücreti için duyacağınız meblağ ise yalnızca 4500 euro. Yani uygun fiyatlara konforlu bir şehirde kaliteli bir eğitim almak mümkün.

Konaklamak içinde IBU’nun üst düzey konfora sahip yurtlarında senelik yalnıza ”150 euro’ya” sabah-akşam yemek ve 2,3,4 ve 5 kişilik oda seçenekleriyle sahip olmak çok kolay.

Uluslararası Balkan Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Okurken Faydalanabileceğiniz İmkanlar

Öncelikli olarak bir öğrencinin güzel bir şekilde geçinebilmesi ve eğitim sürecini sıkıntısız atlatabilmesi için aylık olarak sadece 200-250 euro yeterli olacaktır. Ulaşım imkanları kolay olmakla birlikte, toplu taşımalar ve taksileri ücretleri uygundur. 10 Euro gibi rakamlara ufak çaplı bir şehir turu bile mümkündür.

Sata Eğitim Koçluğu olarak her yıl yüzlerce öğrenciye iyi bir okulda okuma fırsatı sunuyoruz. Siz de Uluslararası Balkan Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi olmak için bize şimdi ulaşın, en iyi hizmetlere tamamen ücretsiz sahip olun.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: info@sataegitimkoclugu.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit