speaker stage front room with rear view audience put hand up acton 41418 2646

Vizyon Üniversitesi Hukuk Fakültesi Türkiye sistemini ve AB sistemini uygulayarak modern bir eğitim vermektedir. Hukuk bölümü Lisans eğitimi olup, eğitim süresi 4 yıldır. YKS sınavı gerekmeden lise mezunu tüm öğrenciler Hukuk fakültesine kayıt yaptırabilirler. 240 Kredi ile YÖK’ün aradığı koşulların hepsi uygulanmakta böylece denklikte bir sorun yaşamamaktasınız. Eğitim dili Türkçe ‘dir. birçok akreditasyon kurumu tarafından da akredite edilmiştir. Mezun olan öğrencilerimiz uluslararası diploma aldıkları için AB ülkeleri dahil 47 ülkede diplomalarını rahatlıkla kullanabilmektedirler. Ayrıca birçok öğrencimize burs imkanları sunmaktayız. Bununla birlikte ödeme kolaylığı sağlamak için 2 taksit ödeme seçenekleri ile öğrencilere dershaneye gider gibi ödeme kolaylığı sunulmaktadır.

Hukuk

Uluslararası Vizyon Üniversitesi Hukuk, Makedonya Cumhuriyeti Hükümeti nin Bakanlar Kurulu kararı ile 20.10.2014 (“RM Resmî Gazetesi” 153/14) yılında kurulmuştur. Üniversitemiz, Makedonya hükümetinin onayı ile Makedonca, Türkçe ve İngilizce dillerinde eğitim-öğretim yapma hakkına sahip ilk üniversite hüviyetini kazandı.

YÖK denklik belgesine sahip olan Makedonya üniversiteleri size mezun olduğunuzda hem ülkemizde hem de pek çok ülkede geçerli diploma verecektir. Makedonya’daki Uluslararası Vizyon Üniversitesi, uzaktan eğitim sağlayan akademik kurumların başında gelmektedir. Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip olan bu üniversite, dört adet fakültede lisans, lisans tamamlama, yüksek lisans ve uzaktan eğitim programları sunmaktadır.

Avrupa Birliği ve Eğitim

Vizyon Üniversitesi Hukuk Fakültesi Avrupa Birliği standartlarında eğitim veren ve yüksek kalitesindeki eğitimlerine aynı zamanda Bologna Eğitim Kriterleri’ne uygun bir müfredatla devam eden üniversite popülaritesini her geçen gün artırmaktadır.

Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde eğitim almak için Türkiye’de YGS – LYS sınavına girme ve taban puanları aşma zorunluluğu yoktur. Lise diploması ile üniversite mezunu olabilirsiniz. Ayrıca sınavsız olarak Lisans tamamlama yapabilirsiniz. Üniversitemiz YÖK tarafından tanınmaktadır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: sataegitimkoclugu@gmail.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit