Goce delcev üniversitesi hukuk fakültesi İngilizce dili ile eğitim almak isteyen öğrenciler 1 yıl hazırlık okuyarak hukuk fakültesinde eğitime başlayabilirler. Hukuk eğitimi Türk öğrenciler tarafından tıp eğitimi kadar talep gören bir bölüm olmaktadır. Bu alanda yurtdışında sınavsız eğitim alabilecek Makedonya hukuk fakültesi mutlaka değerlendirilecek bir bölümdür. Hukuk eğitimini Avrupa standartlarında almak isteyen öğrenciler üniversitesini tercih edebilirler. Lise mezunları ve adalet yüksek okulu mezun öğrencileri Makedonya’da hukuk fakültesinde başvuruda bulunabilirler ve kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra burada eğitim görürler.

Makedonya hukuk fakültesi YÖK denkliği bulunan üniversiteler bünyesinde yer alır ve bunu resmi YÖK web sitesinden öğrenebiliriz. En güncel hukuk eğitimini YÖK denkliği olan bir üniversiteden almak daha doğru olacaktır.

Hukuk öğrenciliği

Goce Delcev üniversitesi hukuk fakültesi İngilizce olarak okuyan öğrenciler mezuniyet belgeleri ile YÖK denkliği için başvuruda bulunabilirler. Yaptıklarımı başvuru sonrasında öğrenciler ilmi hüviyet tespiti ve yapılandırılmış klinik sınavına girmek zorundadırlar. Makedonya hukuk fakültesi YÖK denklik sınavı ise gelecekleri bu sınavlar belirlenir. Yok bu sınavı her yıl düzenlemektedir ve sınav hakkında yok resmi web sayfasında duyuru olarak yayınlamaktadır.

Makedonya’da bulunan Goce Delcev üniversitesi hukuk eğitimi oldukça uygun fiyatlarla okutulmaktadır. Buradan mezun olduktan sonra hukuk fakültelerindeki fark dersini vererek çalışma iznini alan kişiler hukuk alanında herhangi bir mesleği icra etmeye başlayabilirler.

Başkent Üsküp şehri

Balkan üniversitesi her yıl yüzlerce öğrenciye ev sahipliği yapan ve uluslararası birliğe sahip bilimsel akademik çalışmalar yapan son derece iyi üniversitelere sahip ülkeler topluluğudur. Üniversitelerin tercih edilmesinin en büyük sebebi uzman kadrolarının iyi ver meslek sahibi olmak için öğrencilere tüm enerji ve güçleri ile eğitim vermeleridir. Kendisinin duyurmuş olan Balkan üniversitesi birçok bölüm niye de ev sahibi olmaktadır.

Sitesinde en çok tercih edilen bölümlerden birisi mimarlık bölümüdür. Goce Delcev Üniversitesi hukuk fakültesi ( İngilizce) öğrencileri iyi bir mimar olarak yetiştirmek için çaba gösterir. Ayrıca buradaki hemen hemen tüm bölümlerde akademik çalışma yapan uzman kadrosu bilimsel yayınlara makale yazarak kendisini tüm dünyada duyurmayı hedefler ve amaçlar.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit