Goce Delcev Üniversitesi Fiyatları

Goce Delcev Üniversitesi Fiyatları öğrenciler tarafından oldukça merak edilen bir konudur. bunun temel sebebi ise yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin genel olarak “çok pahalıdır” düşüncesi yüzünden belki de hiç araştırma yapmadan direkt olarak hayallerinden vazgeçip puanı tutan bir üniversitenin bir bölümüne yerleşerek sevmeyecekleri bir meslek alanında uzmanlaşıyorlar. Bu durumun yaşanmaması için Makedonya’da ki üniversitelerin neredeyse hepsi uygun fiyatlıdır. Goce Delcev Üniversitesi Fiyatları iste oldukça ekonomik bir dünya üniversitesidir.

Goce Delcev Üniversitesi’ne giden öğrenciler oldukça avantajlıdır. Hem yurtdışında eğitim alacaklar hem de anadil seviyesinde İngilizce konuşacaklar. Köklü bir üniversite olması ve geçmişten günümüze eğitim kalitesinden ödün vermeden akademi hayatını devam ettirmesi sayesinde birçok ülkeden öğrenci her yıl kayıt yaptırır. Bu neden üniversite çok kültürlü bir yapıya sahiptir. Farklı milletten öğrencilerin bir araya geldiği üniversite her kültür bir etkileşim ve iletişim halindedir. Bireylerin misyonu ve vizyonu oldukça genişler ve birçok üniversite öğrencisine göre hayata daha farklı bakarlar.

Goce Delcev Üniversitesi ✔️

YouTube video

Goce Delcev Üniversitesi Fiyatları ile ilgili biklgilerin ardından birazda üniversiteyi tanıyalım.

Goce Delcev Üniversitesi, Makedonya’nın İştip kentinde konumlandırılmış ve şehir öğrenci şehrine dönüşmüştür. Oldukça az nüfusa sahip olan kentin dinamiği üniversite öğrencileridir. 2007 yılında eğitim hayatına başlayan ve hala aktif olarak faaliyet gösteren üniversite bugün dünya üniversiteleri ile yarışacak kadar iyi bir eğitim kalitesine sahiptir.

Goce Delcev Üniversitesi fiyatları bu eğitim kalitesine rağmen oldukça uygun fiyatlı kalır. Türkiye’de ki vakıf üniversitelerinden bile uygun fiyatlıdır demek yanlış olmaz. Oldukça pahalı olan vakıf üniversitelerinde burs olanakları da oldukça dar kapasitelidir fakat bu üniversitede öyle bir durum söz konusu değildir.

Sınavsız ve puansız öğrenci kabul eden üniversitenin eğitim yılları biraz zorlayıcı geçebilir. Her zaman öğrencinin tam donanımlı ve okuldan verim almış bir şekilde mezun olmasını hedefler.

Goce Delcev Üniversitesi (İştip Üniversitesi) ülkemizdeki birçok saygın üniversite ile işbirliği yapmaktadır. Bunlar arasında Bozok Üniversitesi, Niğde Üniversitesi ve Nevşehir Üniversitesi de bulunmaktadır. Goce Delcev, Türkiye’nin yanı sıra Rusya, İtalya, Fransa gibi birçok ülke ile anlaşması olan prestijli bir devlet üniversitesidir. Goce Delcev Üniversitesi’nde tıp dahil tüm bölümler bulunmaktadır. Makedonya’da eğitim süresi ülkemizde olduğu gibi iki dönemdir.

Ayrıca Goce Delcev Devlet Üniversitesi’nde öğrencilerin arkeoloji hakkında bilgi edinebilecekleri Arkeoloji Enstitüsü; öğrencilerin tarih hakkında bilgi edinebilecekleri Tarih Enstitüsü; öğrencilerin yemek hazırlama ve sunumu hakkında bilgi edinebilecekleri Gıda ve Gastronomi Enstitüsü; öğrencilerin bilgi teknolojileri hakkında bilgi edinebilecekleri Bilişim Enstitüsü bulunmaktadır. Goce Delcev’de ayrıca insanların zor bir günün ardından dinlenmek için gittikleri birçok spor merkezi ve kültür merkezi de bulunmaktadır.

Ayrıca Goce Dolcev Üniversitesi Fakültelerini’de incelemek için buradaki bağlantıdan ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Üniversitenin Eğitim Fiyatları

Goce Delcev Üniversitesi Fiyatları fakülteden fakülteye değişken fiyatlandırmaya sahip olması ve her yıl da aynı düzeyde değişmesinden dolayı daha net bir bilgi almak için mutlaka üniversitenin ilgili resmi web sitesinden bilgi alınız.

Üniversitenin 16 fakültesi bulunur. Tıp fakültesi en yüksek ücretlendirmeye sahiptir ve öğrenciler yıllık olarak 1500 Euro gibi bir rakam öderler. Tıp dışında ise şuan tüm fakültelerin fiyatlandırma politikası aynıdır. Ortalama 1000 Euro civarında olan üniversite harçları burssuz fiyattır.

Makedonyada Üniversite Okumak

Goce Delcev Üniversitesi Fiyatları
Goce Delcev Üniversitesi Fiyatları

Balkanların en cazip ülkelerinden biri olan Makedonya, son dönemde sadece etkileyici doğasıyla değil, başarılı kurumlarıyla da adından söz ettiriyor. Makedonya, sahip olduğu akademik potansiyel ve yakın geçmişte gerçekleştirdiği atılımlar sayesinde kaliteli bir eğitim fırsatı sunuyor. Makedonya, yurtdışında eğitim almak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan birçok saygın üniversiteye de ev sahipliği yapıyor.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: sataegitimkoclugu@gmail.com
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit