Sata Eğitim Koçluğu

Biz Kimiz?

Profesyonel eğitim danışmanlığı hizmetlerini, eğitim hayatı ve hatta kariyer süreci boyunca bir rehberlik hizmetine dönüştürdüğümüz hizmetlerimizle tanışmaya hazır mısınız? Uzun yıllardır yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri veren SATA Eğitim Koçluğu, sizin için Türkiye ve dünyanın çeşitli noktalarında kurulu ofisleri ile danışmanlık yapar. Uluslararası sertifikalı eğitim koçluğu hizmetlerimiz ile tam olarak olmayı beklediğiniz yere erişmeniz için tüm gereksinimleri karşılamak için çalışıyoruz. Makedonya başta olmak üzere, Balkan ülkeleri, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan ve daha pek çok ülkedeki bağlantılarımızı sizin için sınavsız üniversite imkanına dönüştürüyoruz. Yurtdışında üniversite okumak isteyen herkes için en iyisi bizimle gerçek oluyor.

Firmamız, Türkiye’nin hemen her büyük şehrinde size destek veriyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve diğer tüm şehirler için destek verebiliyoruz. Yılın tamamında 24 saat açık destek hattımız üzerinden tüm sorularınızı bize yöneltebilir, herhangi bir ücret ödemeden destek alabilirsiniz.

SATA Eğitim koçluğu, öğrencilerine tüm alanlarda destek sunar. Yalnızca üniversiteye yerleşme ve kayıt işlemleri sürecinde değil, sonrasında da öğrencilerimize en kapsamlı desteği sunuyoruz. Başka hiçbir eğitim danışmanlığı firmasında olmadığı şekilde, öğrencilerimize barınma ve iş sahibi olma gibi hususlarda da destek veriyoruz.

Yurtdışında üniversite okurken yalnız değilsiniz. SATA Eğitim Koçluğu, bütün ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olacaktır.

Eğitim Danışmanlığından çok daha fazlasını sunuyoruz

SATA Eğitim Koçluğu, öğrencilerini okullara yerleştirmek ve bağlantılar kurmaktan çok daha ötesini sunar. Profesyonel Vize Danışmanlığı, sunduğumuz hizmetlerin sadece birisidir. Bizim hizmetlerimize başvurduğunuz andan itibaren sizi ailemizin bir üyesi varsayıyor ve sorunsuz bir eğitim ve sonrasında iyi bir kariyer elde edebilmeniz için tüm gücümüzü kullanıyoruz. Balkanlarda eğitim almak isteyen öğrencilerimiz, Rusya’da ve Azerbaycan’da eğitim almak isteyen öğrencilerimiz ve hatta dünyanın diğer ülkelerinde eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için destek verebiliyoruz.

Yurtdışında lisans ve lisans üstü eğitim hizmetlerimizin yanı sıra, Erasmus ve Work and Travel hizmet paketlerini de sizlere sunuyoruz. Bu kapsamda kendinizi bir an bile yalnız hissetmeyeceğiniz şekilde, işlemlerinizi en ince ayrıntısına kadar sizin için yapıyoruz.

Makedonya veya bir başka ülkede, vize işlemleri ve kayıt evraklarının hazırlanması ve çevirilerinin yanı sıra, sizi hava alanından alıyor ve konaklayacağınız yere kadar transfer ediyoruz. Bundan sonrası süreçte de yine yanınızda olarak, ek masraflara gerek kalmadan kendinizi evinizde hissetmeniz için gerekli şartları sağlıyoruz.

Sata Eğitim Koçluğu Üniversite Kayıt İşlemleri

Üniversite Kayıt Formu

Hemen Sata Eğitim Koçluğu farkıyla üniversite kaydınızı başlatmak için tıklayın!

about shape 2
knowladge shape1
knowladge shape2

Sata Eğitim Koçluğu İletişim

Bilgilendirilmek İstiyorum!

Tüm sorularınız için bizimle her konuda destek alabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

knowladge shape3

Tek Pakette Tüm İhtiyaçlarınız

SATA Eğitim Koçluğu Lise diploması ile kaydolabileceğiniz sınavsız üniversite fırsatlarına ulaşmanız için size destek veriyor. Mezun olduğunuzda iş garantisi olan dünyanın her yerinde geçerli Avrupa Birliği denkliği ve YÖK denkliği olan diplomalarla mesleklere sahip olmak şimdi çok kolay. Yurtdışında eğitim alırken dil problemi yaşayacağınızı da düşünmeyin. Çünkü biz sizin için sunduğumuz 7/24 eğitim koçluğu hizmeti ile birlikte, ücretsiz yabancı dil eğitimi ve pratik imkanını da sağlıyoruz.

Yurtdışında eğitim alanların en büyük endişelerinden birisi olan finansman noktasında da öğrencilerimize fırsatlar sunmak elbette görevimiz. Okurken çalışarak eğitim masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler bütünüyle garantimiz altında olup, herhangi bir şekilde kendinizi yalnız hissetmeyeceğini, ücret iade garantili eğitim koçluğu desteğini bizden alabilirsiniz.

Sata Eğitim Koçluğu

Sadece Lise Diploması ile Üniversite Kayıt İmkanı

Yurt dışında sınava tabii olmadan üniversite kaydınızı yaptırabileceğinizi biliyor muydunuz?

glow 1
circle shape
plane_shape_2

Vizyonumuz

SATA Eğitim Koçluğu, Türkiye’de yüksek standartlarda eğitim danışmanlığı hizmetini, en yüksek memnuniyet kapsamında sunmak yolunda yürümek, vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Ülkemizdeki gelişmiş iş gücünü arttırmaya yönelik eğitim faaliyetlerine katkı sunmak, ülkemizde yurtdışında eğitim almış vizyon sahibi birey sayısını arttırmak ve çok daha güçlü bir Türkiye için toplam eğitim kalitesine katkı sağlamak, misyonumuzdur.

Kurumsal Değerlerimiz

SATA Eğitim Koçluğu olarak;

  • %100 şeffaflık ilkesi ile çalışır ve öğrencilerine en uygun yolu, en dürüst şekilde gösterir.
  • Çalışma stratejimiz, birim karı artırmak değil, daha çok öğrenciye daha uygun fiyatlarla hizmet vererek, daha fazla fayda sağlamaktır.
  • Yasalara uyumlu ve sistematik çalışırız.
  • Faaliyetlerimizi zamanında ve en yüksek kalite ile yaparız.
  • Öğrencilerimizin asla kendilerini yalnız hissetmeyecekleri sistemi kurarız.
  • Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak için çalışırız.
  • Öğrencilerimizin maddi olarak rahat etmelerini sağlayacak şekilde planlama yapar ve en uygun şartları, en uygun fiyatlarla elde etmelerini sağlarız.
  • Bizimle mutlu bir eğitime var mısınız? Hemen arayın, sizin için sahip olduğumuz tüm imkanları eksiksiz biçimde seferber edelim.