Neden Sata Eğitim Koçluğu

Eğitim Koçluğu denince Sata Eğitim Koçluğu ve eğitmenlerimiz, profesyonel anlamda değer kazanmıştır.

Koçluk bireylerin veya grupların hedeflenen başarılara ulaşılabilmesi için danışılan ile danışanın arasında kurulan planlı bir gelişim ilişkisidir. Ülkemizde son yıllarda koçluk anlayışı çeşitli branşlarda yaygınlaşmaya ve sürekli kendini yenileyerek başarıya giden yolda bizleri bir adım daha ileriye götürmeyi amaçlamaktadır. Böylelikle toplumlar için koçluk kavramı her geçen  gün önemli bir yere sahip olmaya devam etmektedir.

Amaçladığı hedeflere ulaşmak için koçluk hizmetine başvuran bireyler öncelikli olarak;

  • Ne yapmak istediklerine,
  • Neyi farklı yapmak istediklerine,
  • Ve gerçekten başarmak istediklerinin farkına varırlar.

Koçluk hizmeti, bireylerin sahip oldukları kaynakları gözlemler ve bu kaynaklar doğrultusunda onları yeni bakış açıları ile tekrar düşünmeye yönlendirir. Bu sırada diğer kaynakların da farkına varmalarına ve kendi gibi belirlenen hedefler doğrultusunda hareket eden bireyler ile beraber ilerleme fırsatı bulurlar. Eğitim Koçluğu.

Hayatınız ile ilgili alacağınız en temel kararlarınızda biri olan üniversite seçiminiz için profesyonel bir ekip ile işbirliği yapmak idealleri yüksek insanların seçimidir.

Sata Eğitim Koçluğu Üniversite Kayıt İşlemleri

Üniversite Kayıt Formu

Hemen Sata Eğitim Koçluğu farkıyla üniversite kaydınızı başlatmak için tıklayın!

about shape 2
knowladge shape1
knowladge shape2

Sata Eğitim Koçluğu İletişim

Bilgilendirilmek İstiyorum!

Tüm sorularınız için bizimle her konuda destek alabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

knowladge shape3

Eğitim’de Koçluk Kavramı

Tercih ettiğiniz üniversiteler, yatkın olduğunuz bölümler ve seçimleriniz hakkında sizlere önerilerde bulunur.

İhtiyaçlar da açıkça belirlendiğinde başarıya giden yolda yol haritası oluşturmak kolaylaşacaktır. Bu doğrultuda kişinin beklentilerinin altında yatan sebepler ile belirlenen hedefleri objektif olarak gözlemlemek önemlidir.

Başarılı bir eğitim koçu, öncelikle doğru gözlemler. Problemleri tespit eder ve gerçek sorunları ortadan kaldırır. Bireyleri talep ettikleri ve onlar için ideal olan kariyer planlamalarını yapmaları için yönlendirir.

Bireylerin gelişim süreçlerini takip eder. Kariyer planlamalarını yapmalarına ve iş hayatı için gerekli alt yapıyı hazırlamalarına  yardımcı olur.

Sata Eğitim Koçluğu olarak önceliğimiz öğrencilerimizin memnuniyetidir. Eğitim Koçluğu bünyemizde sizlere hizmet verecek tecrübeli eğitim koçlarımız size her zaman destek olmakla yükümlüdür.

Bizler, Sata Eğitim Koçluğu bünyesinde sizlerin doğru adımlar ile başarı basamaklarını teker teker tırmanmanız için çabalamaktan gurur ve onur duyuyoruz.