5. cadde eğitim kurumları aynı zamanda koçluk yapan bir danışmanlık firması olarak hizmetlerine devam etmektedir. Koçluk nedir; istenen performansa ulaşmak için, koç ve danışan arasında kurulan planlı gelişen bir hedefe ulaşma amacı taşıyan ilişkiyiiçerir. Kişilerin var olan potansiyelini ortaya çıkarmak amacı ile destekler. Ulaşılabilir hedeflere ve olasılıklara odaklanan 5. cadde eğitim kurumlarıbir öğrenme ve gelişim programıdır. 5. cadde eğitim kurumları, kişiye özel anlamlı amacın belirlenmesi ve o kişinin amaca ulaşmasında yol arkadaşlığı ve aynı zamanda yol göstericiliği yapar. Bu süreç boyunca danışan güçlü yanlarının farkına varır. 5. cadde eğitim kurumlarıherkese uygun programlar ve eğitimler ile hizmet vermektedir.

Yurtdışı eğitim programları nelerdir?

  1. ERASMUS PROGRAMI
  2. WORK AND TRAVEL PROGRAMI
  3. WORKAWAY PROGRAMI
  4. ULUSLARARASI GÖNÜLLÜ ÇALIŞMA KAMPLARI
  5. AVRUPA BİRLİĞİ GENÇLİK PROJESİ
  6. YURTDIŞINDA STAJ
  7. YURTDIŞINDA DİL OKULUNA GİTMEK
  8. ULUSLARARASI SPOR, SANAT VE AKADEMİK YARIŞMALAR

ULUSLARASI GÖNÜLLÜ ÇALIŞMA KAMPLARI

Bu sistemde size aracı olacak danışmanlık firmalarından yardım almanız gerekir. Çoğunlukla yapmanız gereken bir iş, sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapılıyor. Bu temele dayanan yurtdışı programı ise para ödemesi yapmıyor. Tamamen gönüllü olarak bu projede yer alıyorsunuz. Ayrıca oldukça fazla mutlu edici bir programdır.

AVRUPA BİRLİĞİ GENÇLİK PROJESİ

Avrupa birliği desteği ile Avrupa’da gönüllü olarak çalışabiliyorsunuz. Bu programa katılanlar eğer üniversite öğrencisi olmak büyük avantaj sağlar. En büyük avantajı ise burada hiçbir masraf yapmıyorsunuz. Tamamen ücretsiz bir programdır. Sadece pasaport masraflarınızı karşılıyorsunuz. Zaten öğrenci pasaportu harçları da ücretsizdir.

YURTDIŞINDA STAJ YAPMAK

Staj bir çalışma olarak görülse de aslında üniversite eğitiminin deneyimlenmesi olarak gerçekleşir. Hala öğrenci gözüyle bakılır. Bu da yurtdışına çıkmak için güzel bir yol ve fırsattır. Hem mesleki bilgilerimizi pekiştiririz hem de dil ve kültür açısından epey fazla şey öğreniriz. Burada kalmaz dil açısından oldukça fazla gelişim göstermenizi sağlar. Kısa sürede burada dil yetkinliğinizin arttığını fark edeceksiniz. Bu yönden de oldukça avantaj sağlayan bir programdır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir