Atlas yurtdisi eğitim hakkında eminiz ki bir şeyler duymuşsunuzdur. İnternetten ya da sosyal medyadan sürekli reklamlarının döndüğünü es geçersek eğer biz atlas yurtdisi eğitimi aslında yurtdışına çıkan ve atlas yurtdisi eğitim danışmanlığı alanlardan duyduk ve yorumlarını dinledik. Kendi alanında lider diyebileceğimiz danışmanlık şirketi siz öğrencili güvenli bir şekilde bütçenize göre yurtdışında dil eğitimi almanıza yardımcı olacaklar. Sizin isteğiniz doğrultusunda birlikte mantıklı kararlar vererek yapılan görüşmelerden memnun kalacaksınız.

Atlat yurtdışı danışmanlığı kuruluşu


Atlas yurtdişi eğitim
danışmanlığı1990 yılında Mehmet Nazım ÖZSOYLU ve Özdemir İÇİN tarafından İstanbul’da kuruldu. ATLAS kurulduğu tarihten beri Türk öğrencilere yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti vermektedir. 2004 yılında Rahmi Mesud Yılmaz’ın ortaklığa, Sinem Bayraktutan’ın yönetime katılmasıyla çok hızlı bir büyüme kaydedip, 5 yıl içerisinde ofis sayısını 2’den 10’a çalışan sayısını da 10’dan 65’e çıkardı. Atlas sadece kendisinin değil sektörün de büyümesine katkı verecek bir çok çalışmaya da imza atmıştır. Kurulduğu yıldan itibaren ATLAS 300’ü aşkın Türk öğrenciye yurtdışı dil kursu, sertifika ve Master bursu vermiştir. ATLAS, TURSAB A grubu üyesi ve sektörün ISO 9001 kalite yönetim belgesine sahip ilk organizasyonudur. Eğer sizde Atlas’ta danışmanlık almak istiyorsanız hiç şüphesiz onlara güvenebilirsiniz. Sizin isteğiniz doğrultusunda birlikte mantıklı kararlar vererek yapılan görüşmelerden memnun kalacaksınız.

Atlas yurtdışı eğitim danışmanlığı avantajları nelerdir?


Atlas yurtdişi eğitim
danışmanlığı, üniversiteler, sıralamalar, programlar ve içerikleri, başlangıç ve başvuru tarihleri, kabul koşulları, konaklama alternatifleri, maliyetler, yasam koşulları, sosyal olanaklar ve yurtdışında Master eğitimi ile ilgili her konuda öğrencileri detaylı bilgilendirerek kendileri ve gelecekleri için en doğru seçimleri yapmalarını sağlar. Atlas yurtdişi eğitim danışmanlığı, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin tercih ettikleri eğitim programına yerleştirilmesinin yani sıra vize, konaklama ve seyahat işlemlerini de yapmakta, öğrencilerin yurtdışı eğitimleri süresince de karşılaşabilecekleri bütün sorunların giderilmesinde yardımcı olmaktadır.
Danışmanlık ve araştırma
Üniversite başvurularının hazırlanması ve okullara gönderilmesi
Başvuru takibi ve yazışmalar
Konaklama ve hava alanı karşılama organizasyonları
Uçuş, seyahat ve vize işlemleri

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayitBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir