Balkan üniversitesi psikoloji bölümü uluslararası beşerî ve sosyal bilimler fakültesinde eğitim vermektedir. Balkan üniversitesi psikoloji bölümünün eğitimini veren profesörler öğrencilerle yakından çalışırlar ve başarılarıyla derinden ilgilenirler. Önemli uzmanlıkları ile öğrencilerin alanlarındaki en son gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmalarına çabalarlar. Buradaki öğreticiler mezunları gruplar halinde ve bireysel olarak işlev yapabilen yaratıcı liderler olmak için bilgi beceri ve tutku ile hazırlamaktadır.

Balkan üniversitesi psikoloji bölümü alanında birçok bilimsel çalışma yapan ve nitelikli psikologlar yetiştiren bir bölümdür. İzmir olan öğrencilerin çoğu kendi bürolarını açarak insanlara destek ve yardımcı olmaktadır. Kime öğrenci burada yaşamaya devam ederek yaptığı çevresi ile birlikte mesleğini icra edebilir.

Psikoloji bölümü

YKS sınavına giren öğrenciler alınan puana göre üniversite ve bölüm tercihi yapmaktadır. annem öğrenciler Üsküp Makedonya ilinde bulunan uluslararası Balkan üniversitesi insan ve toplum bilimleri fakültesinin psikoloji bölümünü okumak isterler ve burada eğitim görmeye karar veren adaylar bölümün taban tavan puanlarının yanı sıra başarı sıralamasına hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Üniversitesi psikoloji bölümünü tercih edecek olan öğrenciler başarı sıralamaları sayesinde %50 ve daha fazla indirimde oku avantajına sahiptirler.

Yüzlerce öğrencinin tercih ettiği psikoloji bölümü 4 yıllık bir lisans eğitiminin ardından öğrencilere psikolog unvanı vermektedir ve bu öğrenciler dilerlerse sağlık merkezlerinde veya kendi bürolarında çalışmaya başlayabilirler. En çok sevilen meslek grupları arasında yer alan psikoloji bölümü Balkan üniversitesinde nitelikte hocaları sayesinde özgüvenli psikologlar yetiştirilmektedir ve öğrenciler iyi birer psikolog olarak eğitimlerini alırlar.

Balkan kültürü

Balkan üniversitesi psikoloji bölümü okuyan öğrenciler Balkan kültüründe bir sene içerisinde uyum sağlayabilmekte ve buraya genellikle çok sevmektedir. Yemekleri ve müzik ezgileri ile insanları kendine çeken Balkan ülkeleri en çok Türkiye’den göç almaktadır. Yakın olması ve kültürünün benzerliği Türklerin burada okuma isteğini arttırmaktadır. Çoğu Avrupa ülkesine göre oldukça uygun fiyatlı üniversitelere sahip olan Balkan ülkeleri Avrupa alanda birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Balkan üniversitesinde verilen eğitim nitelikli ve kaliteli hocalar tarafından verilir ve bilimsel akademik anlamda oldukça fazla çalışma yapılmaktadır. Nerede verilen akademik çalışma imkanları sayesinde daha iyi gelişmelerine olanak tanır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit