Çanakkale yaz okulları Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesinde okuyan öğrencilerin merak ettiği konulardan biri. Çanakkale yaz okulları deyince akla ilk gelen Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi yaz okulu hakkında bu yazımızda bilgiler bulabilirsiniz. Fakat daha öncesinde Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi ve yaz okulu hakkında bilgiler verelim.

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Hakkında Bilgiler

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi kısaltmasıyla ÇOMÜ, Türkiye’nin Çanakkale ilinde yer alan bir devlet üniversitesidir. SCIMAGO 2012 yıllık raporunda dünyanın en iyi 1500 üniversitesinden biri olarak belirlenmiştir. Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Uluslararası Üniversiteler Birliği’nin, Avrupa Üniversiteler Birliği’nin, ADIM Üniversiteler Konsorsiyumu’nun ve Trakya Üniversiteler Birliği’nin üyesi konumundadır. Üniversitenin logosunda, Türk Bayrağı üzerinde Çanakkale Şehitleri Anıtı bulunmaktadır. Okulun akademik birimleri ise şu şekildedir;

Fakülteler

Enstitüler

Yüksek Okullar

Meslek Yüksekokulları

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Yaz Okulu

Çanakkale yaz okulları Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi yaz okulu hakkında bilgiler vereceğimiz yazımızda maalesef bu konuda net bir bilgi veremiyoruz. Çanakkale yaz okulları okulun belirlediği tarihlerde gerçekleşecek fakat okulun bu konuda daha net bir yazısı bulunmamakta. O nedenle okulun kendi web sitesini takip ederek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir