eğitim iş Antalya Atatürk’ün önderliğinde kurulan bir kuruluştur. Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlığını, egemenliğini, ulusun birlik ve bütünlüğünü, demokrasiyi, eğitim değerlerini korumayı ve sonsuza kadar yaşatmak amacı ile 17 Ekim 2005 tarihinden bu yanaeğitim iş Antalya hizmet vermektedir. eğitim iş Antalya, tüm emekçileri kapsar. Eğitim çalışanları ile birlikte tüm emekçilerin yanında olan ve yoluna ışık tutmayı amaçlayan bir kuruluştur. Günden güne yoksullaşan halkımızın yoluna ışık tutarak aydınlığa gitmeyi amaçlar. eğitim iş bu ülkenin bir umudu haline gelmeyi başarmıştır. Bu yöndeki çalışmaları ve yardımları ile de oldukça önemli bir hale gelmiştir.

Hizmetleri nelerdir?

eğitim iş Antalya sendikal mücadeleyi devam ettirmeyi amaç edinerek yola çıkmıştır. Bu konuda geleneklerimizi de örnek alarak yoluna devam etmektedir. Edirne’den Van’a, Hatay’dan Sinop’a kadar ulaşan hizmetleri ile yurdun her tarafına eğitim çalışanlarına ulaşmıştır. 17 Ekim 2005’ten bu yana hizmetlerine devam etmektedir. Geleceğimiz için var gücümüzle çalıştık. Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda ilerleyen bu kurum onları günümüzde de yaşatmak için çabalar. Ayrıca sınıf mücadelesini hatırlatan bir başkaldırı ile tarihteki bazı olaylara örnek olacak şekilde gelişmeler göstermiştir. Siyasi iktidara karşı yürütülen muhalefetin demokratik ve meşru çabasındaki en önemli güç kaynağı haline gelmiştir. Bu kurum; emek, demokrasi, özgürlük ve ülkeye sahip çıkma adına her türlü mücadeleyi vererek öncü olmuştur.

Kuruluş gerekçeleri nelerdir?

eğitim iş Antalya her şeyden önce kuruluş gerekçesi olarak bilimsel ve kamusal eğitimin askıya alınması ve eğitim sisteminin oluşturduğu kültürün tasfiye edilmeye çaba gösterilmesi üzerine, Atatürk ilke ve inkılaplarının yok edilmeye yüz tutmasını engellemek için bu sürece dahil olmak için çalışmalara başlamıştır. Yetkin olmayan kadroların eline terk edilen gerici eğitim sisteminin yarattığı yıkımı azaltmak için eğitim çalışanlarına destek verilerek içindeki durumdan onları kurtarmayı amaçlamıştır. Bu konuda ortaya koyduğu başarıları ile de öncü haline gelmiştir. Her yıl birçok başarılı çalışmasıyla adından sıkça söz ettiren eğitim iş Antalya ülkemiz ve emekçilerimiz için canla başla projeleri ile ve eğitimlerini sürdürmeye devam etmektedir .

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir