firma İngilizce iş İngilizcesi olarak da adlandırılır. Burada mesleğe ait terimler, bilgiler İngilizce olarak öğrenilir her dilde farklı terimler bulunur. İngilizce bilenler bile bufirma İngilizce eğitimi almaları gerektiğini bilir. Bunun için eğitimler verilir. Özellikle yurtdışında birçok dil okulundafirma İngilizce adı altında iş İngilizcesi eğitimi almanı mümkün olur. İngilizce dili, en yalın olarak iş hayatında kullanılan bir dil olmuştur. Profesyonel İngilizce olarak eğitim verilmesi mümkündür. Profesyonel bir dilde yazışmak, yazılanları anlamak, konferanslarda veya toplantılarda katılım sağlamak için bu İngilizce eğitimi oldukça önemlidir. Mesleğiniz gereği yazmanız gereken resmi mektuplar, dilekçeler için bu konuda bilgi sahibi olmanız gerekir. Ayrıca firma İngilizce uluslararası ortamlarda sosyalleşmek ve yabancı müşteriler ile ya da iş ortakları ile anlaşmanız için gerekli olan İngilizcedir. Telefon, mail veya yüz yüze iletişim için bu eğitimi mutlaka almanız istenir. Size kolaylık sağlayacak olan bu eğitim ile başarılı olmanız sağlanır. firma İngilizce genel konulara değil, iş hayatı ile ilgili konulara odaklanır. İş İngilizcesi olarak verilen bu eğitimi, kelimeler, ifade biçimleri, sektöre özel kullanılan terimler gibi birçok konuyu kapsar. Bunlar profesyonel hayatta oldukça fazla karşılaşacağınız terimlerden meydana gelir.

Neden öğrenmemiz gerekir?

Uluslararası dil olan İngilizce, birçok ülke vatandaşının konuştuğu bir dildir. Ülkeler arası iletişimi kolaylaştıran ortam bir dil haline gelmiştir. Bu nedenle yurtdışı bağlantıları olan kişiler bu iş İngilizcesini eğitim alarak öğrenirler. Bu sayede uluslararası platformlarda işlerini yürüterek daha başarılı olmayı hedeflerler.  Global şirketlerin veya bu yönde ilerlemek isteyen şirketlerin iletişim kurmaları için, kendilerini doğru ifade edebilmeleri için, anlaşabilmeleri için, etkili iletişim kurmaları gerekir. Bu da yalnızca iş İngilizcesi ile mümkün olur.

Hakkında merak edilenler

Bu eğitim için en az orta seviye İngilizce bilmek gerekir.  Bu eğitim kapsamında iş hayatına özel terimler, profesyonel dil öğretilir. Kariyerlerinde yükselmeyi hedefleyen kişiler için gerekli bir dildir. İş hayatında akıcı, profesyonel ve öz güven ile ifade becerisi kazandırır. Mini gruplar halinde eğitim verilir. En fazla 6 kişiden oluşur.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir