İngilizce yurtdışı eğitim adayların oldukça araştırdığı bir konudur. Yurtdışı tercihinde merak edilen ve yoğun talep gören şehirler aşağıda sıralanmıştır.

  1. Londra:

Burada eğitimalmak birçok öğrencinin hayali olmuştur. Genel olarak burada yaşayan öğrenciler sıkça yağan yağmurlarından bahsetmişlerdir. Ancak bu, diğer avantajlarının yanında küçük bir detay olarak kalmaktadır. Burada birçok fırsata sahip olursunuz. Eğitim, moda, eğlence, kültürel ve tarihi yerler gibi birçok açıdan geniş imkânları vardır. Burada her tür öğrenciye uygun bütçede okul bulunur. İngilizce yurtdışı eğitim denildiğinde oldukça tercih edilmektedir. Özellikle oldukça fazla İngilizce konuşulan yerlerden biri olmaktadır. Başlıca dil okulları; EC, kaplan, embassy english, st. Giles ınternatıonal.

Bu şehrin kendisine has olan havasıyla birlikte dil öğrenmenin yanında yapacağınız şehir turunda ayrıca pratik yapabilirsiniz. Öğleye kadar süren derslerden sonra kano ile nehir turu yapmak buradaki en güzel şeylerden biridir. Bunun yanında kalabalık olması sizin için sorun değilse bu şehir sizin için çok güzel bir fırsattır. Başlıca İngilizce yurtdışı eğitim okulları: ec, kaplan, stafford house.

Özellikle uygun bir İngilizce yurtdışı eğitim eğitimi isteyen öğrenciler oldukça tercih ederler. Aynı zamanda tarihi koku, doğal güzelliği ile de sizi etkilemeyi başarır. Dil okulunun ynaı sıra üniversitedeymiş hissine kapılırsınız. Bu şehirde genel olarak İngilizler yaşar. Böylece “native” denen doğal bir aksan ile eğitim almanızı sağlar. Dil okulları: ec, kaplan, king colleges,ces.

En fazla tercih edilen yerlerden biri olmaktadır. Genç nüfus oldukça fazladır. Deniz kenarında olması ile de oldukça fazla talep görür. İngilizce yurtdışı eğitim yanı sıra biraz da seyahat havasında geçirmek isteyenler için güzel bir seçenektir. Dil derslerinin dışında deniz kenarında zaman geçirebilirsiniz.  Dil okulları: ec, kaplan, embassy english.

Hem şehrin çekiciliği hem de içinde bulunan olanakları ile birlikte herkesin dikkatini çekmiştir. Farklı hayatları bir arada bulunduran new york, kariyeriniz için oldukça önemli bir adımdır. Birçok adayın önüne geçmenizi sağlayabilir. Birçok öğrenci bulunan bu şehirde hızlı bir hayat vardır. Aynı zamanda kalabalıktır da. Ancak her şeyiyle oldukça güzel bir fırsattır. Dil okulları: ec, kaplan, ılsc, els.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir