Her öğrencinin tercih döneminde en az birkaç kez araştırdığı Özel Üniversiteler Bölüm ve Fiyatları gün geçtikçe artık göstermekte ve kontenjan sayısını azaltmakta. Özel üniversitelerde eğitim tabii ki şüphesiz oldukça kalitelidir. Oldukça fazla sayıda imkanı öğrenciye sunar ve okuldan tam verim alması için çabalar. Tüm sistem öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarına göre şekillenmiştir. Bu sayede öğrenciler kendilerini üniversiteye gitmek için zorunlu hissetmeyecek ve severek kampüs kapılarından içeri gireceklerdir.

Özel Üniversiteler Bölüm ve Fiyatları özellikle köklü üniversitelerde oldukça artış göstermektedir. Yeni açılan üniversitelerde daha bölümler ve fiyatlar tam oturmamış olabilir fakat köklü üniversitelerde günden güne fiyat artışı yaşanır. Eğitimde çıtayı arşa çıkararak ilerleyen özel üniversitelere giden bireyler tam donanımlı ve okuldan verim almış bir şekilde misyonu ve vizyonu tam olan bireyler olarak mezun olurlar.

Özel Üniversitelerin Avantajları

Özel üniversitelerin en temel avantajı tabii ki ismi tanınan bir üniversitede okumaktır. Eğer gittiğiniz üniversitenin ülkemizde hatırı sayılır bir yeri varsa, şu üniversiteden mezun oldum dediğinizde herkes bir dönüp bakar artı olarak iş başvurularında da rakiplerden birkaç adım öne çıkarıcı bir unsur olur. Özel Üniversiteler Bölüm ve Fiyatları ne kadar yüksek olursa olsun bir yandan da öğrenciye kolaylık sağlayacak şartları vardır. Her öğrenci için %25, %50, %75, %100 burs kazanma imkanı sağlarlar ve eğitimde kendini kanıtlamış her öğrenci burs kazanabilir.

Eğitim dışında sosyal aktivite ve projelerde görev alma gibi unsurların da oluştuğu özel üniversitelerde bir artı daha söyleyecek olursak öğrenci değişim programları. Sık sık yurtdışına eğitime gönderilen öğrenciler farklı kültürler ve eğitim tarzlarını tanıyarak kendilerini oldukça geliştirirler.

En Çok Tercih Edilen Üniversiteler

Özel Üniversiteler Bölüm ve Fiyatları;

  1. Bahçeşehir üniversitesi tıp fakültesi yıllık ücreti: 52.685 TL
  2. Ada kent üniversitesi diş hekimliği fakültesi yıllık ücret: 65.000 TL
  3. Acıbadem Mehmet ali aydınlar üniversitesi psikoloji bölümü yıllık ücreti: 54.740 TL
  4. Altınbaş üniversitesi hukuk fakültesi yıllık ücreti: 52.900 TL
  5. Ankara bilim üniversitesi işletme fakültesi yıllık ücret: 46.506 TL
  6. Avrasya üniversitesi mimarlık bölümü yıllık ücreti: 36.800 TL

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir