Rusya üniversite danışmanlık hizmeti arayan öğrenciler için çok çeşitli danışmanlık hizmetleri vardır. Öğrenci gitmek istediği üniversite, fakülte ve fiyatları hakkında bilgi almak istemesinden dolayı Rusya üniversite danışmanlık hizmeti aramaktadır. Eğitim almak istediği üniversiteye başvuru yaparken yardım ihtiyacı doğar ve kendisine bir danışman arar. Bu üniversite hayalini gerçekleştirmek için kendi bütçesine uygun danışmanlık hizmetleri vardır.

Rusya üniversite danışmanlık hizmeti veren kurumlar öğrencinin ve ailesinin en doğru şekilde bilgilendirilmesini sağlar. Rusya okullarına kayıt yaptırmadan önce gerekli olan evrakların hazırlanma süreci, onay beklerken hazırlık aşaması ve Rusya’ya gittikten sonra gerekli bilgilendirmeleri yaparlar.

Rusya Üniversite Danışmanlık Ücretleri

Rusya’da üniversite okumaya karar veren öğrencilerin aklında birçok soru işareti oluşmaktadır. Vize işlemlerinden, üniversite bölümlerine, Rusya’da bulunurken ne yapmaları gerektikleri hakkında bilgiler gibi danışılması gereken konular vardır. Rusya üniversite danışmanlık veren Türkiye’de birden çok kurum vardır. Öğrencilerin bu kurumlarla anlaşıp yol izlemeleri yararlarına olacaktır.

Rusya danışmanlık ücretleri hakkında net bir bilgi almak için kurumların iletişim bölümünden yardım istenmelidir. Birçok firmayla konuşup kendilerine en uygun hizmeti alabilecekleri firmaya danışmaları öğrencilerin yararına olacaktır.

Rusya’da Üniversite Okumanın Avantajları

Rusya’da üniversite okumak birçok öğrencinin hayalidir. Dünya üzerindeki okul sıralama başarısından dolayı Türkiye’den çok fazla öğrenci Rusya’daki okullara ilgi göstermektedir. Türkiye’de lise okuyan ve mezun olan öğrenciler üniversite için büyük bir strese girerler. İstedikleri bölüm tutacak mı diye kaygılı bir dönem geçirirler. Rusya’da sınav koşulu yoktur. Öğrenciler lise not ortalaması ile istedikleri bölüme ve üniversiteye kayıt yaptırabilir.

Sosyal ve kültürel seviyesi en üst seviyelerde olan Rusya’da öğrenciler kendilerine iyi bir donanım katarak Türkiye’ye geri dönmektedir. Ayrıca Rusya’da bulunan üniversitelerden mezun olan öğrencinin diploması uluslararası geçerliliğe sahiptir. Coğrafi konumunun Türkiye’ye yakın olması da öğrenciler açısından avantajlı bir durumdur. Devletin sağladığı öğrenci bursundan yararlanılabilir. Üniversite okurken Rusça dili öğrenilmiş olur. Okurken başka ülkelere seyahat imkânı ve kültürel olarak birikime sahip olurlar.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit