Zorlu bir üniversite sınavlarına hazırlık sürecinin ardından tercih yapma, kazanma stresi, kayıt yaptırma işlemleri derken yorucu bir dönem geçirdiniz. Peki, tekrar üniversite okumak isteyip de bu süreçler size çok yorucu geliyorsa Sınavsız İkinci Üniversite Psikoloji tam size göre!

Herhangi bir üniversitenin yükseköğretim eğitim programına kayıtlı olabilirsiniz ya da mezun olan her bireyin sınav şartı olmadan ikinci bir üniversiteye gitmeye hak kazanabilirsiniz.

Artık günümüz koşullarında iki üniversite okumak kulağa hiç abartı gelmemekte. Aksine bir alanda uzmanlaşırken başka bir alanda yine uzmanlık için çalışmak oldukça keyif verici olabilir. Üniversitenin öğrenci kabulü için sınav şartı yok! İkinci üniversite okumak için sabahlara kadar kitap başında sabahlamanıza gerek kalmadan ikinci uzmanlığınıza hemen başlayın!

Sınavsız İkinci Üniversite İçin Şartlar Nelerdir?

Sınavsız İkinci Üniversite Psikoloji bölümü tam bana göre diyorsan, örgün öğretimde dört yılını tamamladıysan veya hala devam ediyorsan, psikoloji bölümünü okumuyorsan, sınavsız, şartsız eğitim programına kayıt yaptırarak üniversiteye girebilirsiniz. Sınavsız İkinci Üniversite Psikolojiyi okuyacağınız eğitim programları tercihinize göre olacaktır.

Belki çok iyi bir üniversitede, harika bir bölüm okuyorsun. Ama gerçekten istediğin, hayalindeki bölüm bu muydu? Ya da hayatının çok büyük bir bölümünü bu mesleği mi icra etmek istiyorsun? Her şey yolunda olsa bile içine eğitim kıvılcımı düştüğünde artık onu geri alamazsın. İşte bu yüzden Sınavsız İkinci Üniversite Psikoloji kapılarını sana açıyor.

Üstelik… Sınavsız! Şartsız!

Hadi Sende İkinci Üniversite Başvurusunda Bulun!

İkinci üniversite programları ile kariyerinde yükselme, merak ettiğin ve ilgili olduğun bir bölümde okuma ve hayallerini hedefe dönüştürüp gerçekleştirme şansı senin elinde. Eğer senin de hayallerin tek bir diplomaya sığmıyorsa Sınavsız İkinci Üniversite Psikoloji bölümü seni bekliyor!

Online başvuru işlemleri https://aoskayit.anadolu.edu.tr adresinden e – devlet şifresi ile giriş yapabilirsiniz. Öğrenci adayların başvuru yapabilmesi için öğrenim bilgilerinin MEBBİS / YÖKSİS sisteminde güncel olması gerekir. Bilgileri güncel olmayan bireylerin, kaydının bulunduğu kuruma başvuru yaparak bilgilerinin güncellenmesini talep etmelidir. Online başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra Öğretim Giderini ödeyenlerin kayıt durumları kontrol edilerek, kayıt işlemi onaylanacaktır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir