Sınavsız Özel Üniversite, sınav şartı aramayan bir üniversite artık hayal değil!  Makedonya üniversiteleri hem özel üniversiteler olup hem de sınavsız öğrenci kabul etmektedir.  Makedonya’da geleceğiniz inşa edebilir ve hayatınızda bambaşka deneyimler yaşayabilirsiniz. Tüm bölümlerde, her öğrenciye eşit imkanlar sunan sınavsız özel üniversite lisans, yüksek lisans veya doktora eğitim programlarını stres ve sınav kaygısı, üniversite kazanamama korkusu yaşamadan rahatlıkla okuyun.

Günümüzde üniversite eğitimi devlet üniversitelerinde bile olsa oldukça pahalıya gelmektedir. Artı olarak sınav sisteminin öğrencilere ağır gelmesi, okul puanlarının bu denli yüksek olması öğrencileri bir noktada vazgeçme evresine itmeye başlamıştır. Kazanamayacağını düşünen öğrenci ders çalışmayı bırakıp daha da ruhsal olarak çöküntüye girebilir. Bu konularla artık öğrencilerin savaşmasını istemiyor ve gönüllerinden geçen meslek için üniversite hayatlarına yön vermelerini istiyoruz. Sınavsız özel üniversite okul puanı, sınav puanı vb. her şeyi kaldırarak sadece lise diploması ile kayıt yapma ve üniversiteli olma devrinin kapılarını açmıştır. Öncülüğünü Makedonya’nın öğrenci merkezli olarak sadece sınav odaklı değil tamamen eğitim odaklı bir sistem benimsemesi bireyler için bir artıdır.

Sınavsız Puansız Eğitim Nasıl Olur?

Diğer dünya üniversitelerinden farkı olmayan eğitim sistemine sahiptir. Yalnızca bir farkla. Sınavsız ve puansız öğrenci kabul eden Balkanlarda tek üniversitedir. Ayrıca hem Türkiye hem de Avrupa Birliğine YÖK denkliği olması da öğrenciler için büyük bir ayrıcalıktır. Eğitim programlarının yanında okul içi kültürel etkinliklerin de çeşitli olduğu bir üniversitedir. Erasmus ve Mevlana olmak üzere iki adet öğrenci değişim programları ile öğrenci çeşitliliğine önem vererek sirkülasyon sağlar. Böylece hem üniversitede kültürel zenginlik gelişiyor hem de üniversite bünyesine dahil öğrenciler farklı kültürlerle etkileşime geçerek kendilerine yeni deneyimler katıyorlar.

Sınavsız Özel Üniversite ile Hayatınıza Yön Verin

Köken ve tarih olarak yakın olduğumuz Makedonya topraklarında üniversite okurken kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Sınavsız özel üniversite sizler için mükemmel fırsatlar sunmaktadır. Hayallerinizi gerçekleştirmek için siz de geç kalmadan başvuru yapın. İstediğiniz fakültenin istediğiniz bölümünü tercih edebilir ve hemen eğitime başlayabilirsiniz.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir