Türkiyedeki Özel Üniversiteler ve Fiyatları gün geçtikçe artış gösteren oldukça yüksek ücrete sahip fakat oldukça kaliteli okullardır. Çocuğunuzu doğru ve köklü bir özel üniversiteye gönderdiğinizde vereceğiniz tüm harç ücretine değecek ve öğrenci bambaşka biri olarak mezun olacak.

Türkiyedeki Özel Üniversiteler ve Fiyatları ne kadar yüksek olursa olsun verdiği eğitimin kalitesi tartışılmayacak seviyededir. Öğrenciler kalıcı öğrenme sağlarken aynı zamanda sosyal hayatlarından da geri kalmazlar. Hem teorik hem pratik anlamda eğitim veren özel üniversiteler özellikle Türkiye’de birçoğunun hatırı sayılır bir yeri vardır. Devlet üniversitelerinin puanlarının çok yüksek olması ve kalabalık sınıflar günümüz koşullarında oldukça ağır gelir. Bu nedenler bireyler daha imkanlı ve gelecekte fırsat dolu dünyalara çocuklarını ulaştırabilmek adına özel üniversiteye gönderirler.

Özel Üniversitenin Eğitimi ve Avantajları

Özel Üniversiteler ve Fiyatları yükselişte olsa da bazı şeyler için değer dediğimiz maddi konular vardır ve eğitim de bunlardan birisidir. Özel üniversitelerin ücretleri yüksek olsa da ücret konusunda da sunduğu imkanlar oldukça çeşitlidir. Her yıl bursluluk sınavları yapılır ve bu sınavlardan başarı oranına göre %25, %50, %75, %100 olarak kazanan herkese burs verilir. Öğrenci başarı oranını koruduğu müddetçe bursu da korunur.

Her yıl belli dönemlerde kariyer günleri yapılır ve öğrenciler sektörün dev isimleri ile tanışma fırsatı bulur. Bu da onlar için oldukça büyük bir avantajdır.

Yurtdışı eğitim ya da staj programlarına öğrencileri teşvik ederek farklı kültürle tanışmalarını ve farklı bir yerde eğitim almalarını isterler. Özel Üniversiteler ve Fiyatları ne kadar yüksek olursa olsun öğrenciye sunduğu avantaj dolu dünyanın ekmeğini gelecekte de yer.

En Çok Tercih Edilen Özel Üniversiteler

Türkiyedeki Özel Üniversiteler ve Fiyatları ;

  1. Bahçeşehir üniversitesi tıp fakültesi yıllık ücreti: 52.685 TL
  2. Ada kent üniversitesi diş hekimliği fakültesi yıllık ücret: 65.000 TL
  3. Acıbadem Mehmet ali aydınlar üniversitesi psikoloji bölümü yıllık ücreti: 54.740 TL
  4. Altınbaş üniversitesi hukuk fakültesi yıllık ücreti: 52.900 TL
  5. Ankara bilim üniversitesi işletme fakültesi yıllık ücret: 46.506 TL
  6. Avrasya üniversitesi mimarlık bölümü yıllık ücreti: 36.800 TL

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir