Ortak geçmişten aydın geleceğe uzanan Uluslararası Üsküp, günümüzde eğitimin başkenti olma yolunda hızlı ve sağlam adımlarla ilerliyor. Kaliteli, engin ve ciddi bir eğitim almak isteyen her öğrencinin mutlaka düşünmesi gereken üniversite olduğunu söyleyebiliriz. Uluslararası Üsküp, öğrencilere sunmuş olduğu güveni, eğitim kalitesini, fırsat eşitliği ve ekonomik uygunluğu ile kendinizden bir parça bulacaksınız. ÖSYM’nin tercih kılavuzunda yer alması ile Türkiye tarafından tanınır bir üniversite olma ayrıcalığı yaşar. Yurtdışında okuma hayali olan her öğrenciye kapılarını koşulsuz, şartsız açan üniversitenin yetiştirdiği her öğrenci seçkin kurumlarda kariyer hayatlarını sürdürmektedir.

Üsküp’te Öğrenci Var, Yaşam Var

Lise hayatının zorlu sınavlarından geçerek eğitim mücadelesi veren öğrencilerin hayallerinde hep kaliteli bir üniversitede eğitim alma fikri vardır. Fakat ülkemizde hem sınavların zorluğu hem de üniversitelerinin pahalılığı noktalarında oldukça zorlayıcıdır. Uluslararası Üsküp ise hem uygun fiyatlı olup %100 burs imkanı tanımakta hem de sınavsız ve puansız almaktadır. Sadece lise diploması ile başvuru yapacağınız bölüme yerleşebilirsiniz. Tüm bölümler İngilizce anadildir. Eğer İngilizce dilinizin yetersiz olduğunu düşünüyorsanız bir yıl sürecek hazırlık programına katılabilirsiniz. Özel öğrenci statüsü ile okula kayıt yaptıran öğrencilerin %100 burs kazanma imkanı vardır. 7 fakülte 40’tan fazla bölümü olan Uluslararası Üsküp eğitim çemberi oldukça geniştir.

Uluslararası Üsküp ile Hayatın Değişsin!

Yurtdışında eğitim almak birçok noktada geleceğe dönük avantaj sağlar. Uluslararası Üsküp sayesinde öğrenciler hayallerini gerçekleştirir. Öğrenciler bir noktadan sonra eğitim hayatına zorunluluk olarak bakar. Bizim üniversitemizin en önem verdiği konu ise öğrencinin her gün severek ve isteyerek okula gelmesidir. Çünkü ancak bu şekilde verilen eğitim verimli olabilir. Bu başarıyı sağlamak için genel akademi kadromuz canla başla çalışmakta ve öğrenciyi dinamik tutmaktadır.

Üniversitemiz sadece eğitim programları ile değil aynı zamanda kültürel etkinlikleri ve öğrenci değişim programlarıyla da ünlüdür. Erasmus ve Mevlana olmak üzere iki adet öğrenci değişim programları üniversite bünyesindedir. Bu sayede Avrupa ve Türkiye’den birçok öğrenci eğitim hareketliliği yapar. Hem yeni kültürler tanırlar hem de gelecek adına büyük bir adım atarlar.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir