Ajan İngilizce hakkında merak edilen o kadar çok soru vardır ki. Her aile çocuğunu yurtdışına eğitim alması için göndermek istiyor fakat kime güveneceklerini bilmiyorlar. Birçok yerde bilgi kirliliğine rastlamış olabilirsiniz. Ama yine de detaylı bilgileri ilgili Ajan İngilizceyurtdışı eğitim danışmanlıklarını arayıp bilgi almayı unutmayınız. Her gencin hayalidir yurtdışına çıkmak yurtdışında üniversite okumak ve yurtdışında staj yapabilme şansı yakalamak. Bunları nasıl yapacaklar? Ajans İngilizcesize bir yol gösterici olacaktır. Sizin de istediğiniz bu değil midir? Sizlere verebileceğimiz tavsiyeler arasında yurt dışı eğitim danışmanlığı veren sitelerin internet sitelerindeki iletişime ulaşmanızdır.

Yurtdışında En Çok Tercih Dilen Eğitim Ülkesi

Ajan İngilizce içinAvustralya, 2 yıllık master eğitimi alan öğrencilere sonrasında 2 yıl çalışma izni veriyor. Dünya gazetesinin haberine göre Avustralya’da öğrenciler part-time çalışma hakkında sahip. Türkiye, “work and study” ülkelerinden birisi olan Avustralya, IELTS şartını yerine getiren öğrencilere eğitim aldığı süreye bağlı olarak çalışma izni veriyor. Kanada’da öğrenciler herhangi bir devlet okulunda 1 yıl eğitim aldıktan sonra 1 yıl; 2 ve üzeri eğitim aldıktan sonra ise 3 yıl çalışma iznine sahip oluyorlar. Kanada’da dil eğitimi alan öğrenciler dışındaki bütün öğrenciler okurken, part-time çalışma hakkına sahipler. Kolej eğitimi alan öğrenciler ise Co-op adlı sistemle eğitimlerine staj ile devam ediyor ve bu program kapsamında öğrencilerin yüzde 90’ından fazlası işe yerleştirme programı kariyerlerine Kanada’da devam edebiliyor. Ayrıca kolej eğitimi alanlar üniversitelere yatay geçiş yapma hakkında sahip.

Ajan İngilizce ile İngilizce öğrenmek hakkında


İngilizce bilgiye erişeceğin tüm kapıları sana açar, senin ufkunu genişletir. Yeni insanlar tanımana yardımcı olur. Farklı bir ülkeye gittiğinde oranın ana dili İngilizce olmasa bile mutlaka İngilizce konuşan birileri olacaktır ve iletişim kurabileceksindir. Almanca, İtalyanca, Çince gibi dilleri bilmen zorunlu değildir. İngilizce biliyorsan her kültürden insan ile rahatça iletişim kurabilirsin. Ne kadar dil bilirsen o kadar örgürsün. Ajan İngilizce sayesinde öğrenciler kendi ülkelerinde yabancı bir dili öğrenmeye çalıştıklarında pratik yapmak ile ilgili problemlerle karşılaşırken, öğrenmek istediklerin dilin aktif kullanıldığı bir ülkede ve dünyanın farklı yerlerinden gelen diğer öğrencilerle iletişim halinde olduklarında o yabancı dili daha fazla özümsemektedirler.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir