Eg Danışmanlık hakkında bilgiler bulunan yazımıza hoş geldiniz. Öncelikle Eg danışmanlık nedir? Ne işe yarar? Ne konuda danışmanlık sağlarlar? Güvenilir bir firma mıdır? Bana nasıl bir yararı olur? Gibi soruların cevabını vereceğiz. O zaman bu soruyu merak eden okuyucularımız için yazımıza devam edelim.

Danışmanlık nedir?

Danışmanlık şirketlerinin günümüzde çoğalması ile birçok insan bu konuyu merak etmekte ve bilgi sahibi olmak istemekte. Şimdi Eg Danışmanlık hakkında bilgi vermeden önce danışmanlık nedir, danışmanlığın kapsamı nedir, neden bir danışmana ihtiyaç duyulması gerektiği, danışmanın kim olduğu, doğru danışmanın nasıl seçilebileceği ve bu süreç için yani danışmanlık yapılması için ne kadar ücret ödenmesi gerektiği konularına bir göz atalım. Günümüzde işletmelerin çoğunluğu markalaşmadan pazarlamaya, hibe-teşvik başvurularından kurumsallaşmaya, insan kaynakları süreçlerinden muhasebe işlemlerine kadar birçok konuda kendisine imkânlar yaratmak veya mevcut kanunlar çerçevesinde herhangi bir yaptırımla karşılaşmamak için çeşitli danışmanlarla çalışmaktadır.

Danışman nedir? Danışman; bir kuruluşta, kurumda bir iş, bir konu üzerinde düşüncesine, bilgisine, yol göstericiliğine, uzmanlığına başvurulan, kendisine danışılan görevli kimse. Danışmanın sözlük anlamı bu şekildedir. Danışmanlık alınan hizmet alanları şu şekildedir:

Eg Danışmanlık Hakkında Bilgi

Eg Danışmanlık yukarıda açıkladığımız özelliklere sahip olan bir danışmanlık firmasıdır. Danışanlara KOSGEB, Ticaret Bakanlığı Mal İhracatı, Bilişim İhracatı, Sağlık Turizmi Teşvikleri ve Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi ve Yatırım Teşvik Belgesi hususunda  %100 onay garantili hizmet veren güvenilir bir firmadır. Eg Danışmanlık çalıştığı birçok önemli firma ve kişiler ile de kendi başarısına başarı katmış bir danışmanlık firmasıdır. Bu referanslara örnek verecek olursak;

Özel Medar Hastaneleri, Gebze Çapa, Demirkan Clinic, Med Alem Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir