Gezi fırsatları araştırmaları günlük rutinden sıkılan, tatil ya da kültür ve eğitim açısından kendine zaman ayırmak isteyen insanların sıkça takibe aldığı konuların başında geliyor. İnsanlar gezi fırsatları aramaları yapıp kendileri için bütçelerine en uygun gezi fırsatları araştırmalarını değerlendirmek istiyor.

Bu yazımızda sizlere bu fırsatlardan kolayca yararlanabileceğiniz ve araştırmalarınızı daha kolay yapabileceğiniz bir önerimiz olacak. Fırsat35 firması İzmir’de bulunmakta ve sizlere bu konuda destek vermektedir. Sizlere fiyat ve kalite açısından en uygun fırsatları sunmak konusunda oldukça tutarlı.

2010 Kasım ayında kurulan 35 Grup Reklamcılık İç ve Tış Tic. Ltd. Şti. internet alanında hizmet veren firma 2011’in ocak ayında hayata geçti. İnternetin yeni kullanım alanı olan bu sosyal satın alma platformunu fırsat35 olarak oluşturdular.

Gezi Fırsatları Ne İçeriyor

Gezi fırsatları sevdiğiniz restoran ve kafelerden büyük indirimler, masaj, spa, güzellik ve bakım uygulamaları, dil kursları, spor merkezlerine ve dans stüdyolarına üyelikler, farklı tatil seçenekleri, duyulmamış otel fırsatları, değişik hediye alternatifleri ve aklınıza gelen gelmeyen daha birçok şey Fırsat35’le birlikte sizin yanınızda. İzmirli, genç ve dinamik ekibi ile, en iyi fırsatları sizlerle buluşturabilmek için çalışıyorlar. Fırsatları, ister internet sitesinde isterseniz onlarla tanışmak için ofislerinde sizlerle bir araya gelmek ve yardımcı olmaktan çok mutlu olurlar.

Neden Fırsat35?

Onlar kedilerini anlatırken İzmir’i karış karış ezberlediklerini, tarihini ve kültürünü işlediklerini belirtiyorlar.

Bir yandan şehrinizi keşfederken bir yandan büyük indirimlerden faydalanmanın en kolay yolu Fırsat35. Sabah uyandığınızda şehrinizdeki fırsatları görebileceksiniz. Bu %50 ve üzerinde indirimler sağlayan kampanyalardan biri mutlaka sizin de aklınızı çelecek. Yapmanız gereken sadece ‘satın al’ butonuna basmak olacak. Sitede yer alan kampanyalarla ilgili her türlü bilgiye internet sitelerinden ve yönlendireceğiniz mail adresinden ulaşabileceksiniz. Sonradan hiçbir sürprizle karşılaşmayacağınızın ve saat gibi işleyen bir sistemle sürecin gerçekleştiğinin garantisini siz değerli müşterilerine veriyorlar.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir