Global Vizyon Work And Travel her öğrencinin yapması gereken bir öğrenci değişim programıdır. Uzun yıllara dayanan global vizyon danışmanlığı tecrübesi ve bağlantılarıyla katılımcı öğrencilerin Amerika’da herhangi bir sıkıntı yaşamaması adına yoğun bir çaba sarf ediyorlar. Work and Travel da kötü tecrübelere sahip olanların pek çoğunun çalışacakları işyeri ile önceden iletişime geçirilmemesi durumunda yaşanan gerginlikler, yapacakları işi ve kimlerle çalışacakları hakkında bilgilendirilmemeleri, konaklama yapacakları alanların belirlenmemiş olmasından kaynaklı olduğu tespit edilmektedir. Bu da bu kişilerin yanlış aracılarla çalıştıklarının göstergesidir. Lütfen danışman şirketinizi iyi seçiniz. Global vizyon ile iletişime geçiniz.

Work And Travel A Başvuracak Olan Öğrenciler
Global Vizyon Work And Travel
öğrenciler için Work and Travel programı kapsamında iş fuarları düzenleyerek, öğrenci ve işverenleri bir araya getirir. Öğrenci ABD’ye gitmeden önce iş listesini inceler, çalışabileceği alanları belirler, işverenleriyle birebir ya da Skype üzerinden görüşür ve işini seçip çalışmaya hazır bir şekilde yolculuğuna başlar. Global Vizyon Work And Travel düşük maliyetlerle yeni deneyimler kazanmanızı sağlar. Çalışacağı şirketin konaklamasını karşılayıp karşılamayacağını bilir. Buna göre öğrenciye konaklama önerileri sunulur. En önemlisi ABD’ye giderken ellerinde bulunan kontratlarda iş ve konaklama yapılacak yer sözleşmede yer alır. Bu da sorunsuz bir Work and Travel deneyimi yaşanmasını sağlar.

Neden Global Vizyon Work And Travel Programına Katılmalısınız? 1) Global Vizyon Work And Travel düşük maliyetlerle yeni deneyimler kazanmanızı sağlar.
2) Katılımcılara iş ve konaklama garantisi verilir.
3) Amerika’da macera dolu, unutulmaz bir yaz geçirirsiniz.
4) İngilizcenizi geliştirirsiniz ve bu konuda güveniniz artar.
6) Özgeçmişinizi zenginleştirir, uluslararası bir iş deneyimi ve referans katarsınız.
7) İş deneyimi ve çalışma disiplini kazanırsınız.
8) Uluslararası firmaların çalışma biçimlerini öğrenirsiniz.
9) Çok kültürlü bir ortamda yaşayarak yen kültürler tanır, kendi kültürünüzü tanıtırsınız.
10) Çalışma ve kazancını yönetme becerileriniz gelişir.
11) Tutumlu bir gençseniz ülkenize para biriktirerek dönerseniz.
12) Mezun olduktan sonra yurt dışında yüksek lisans ve doktora yapmak istiyorsanız, bu araştırmaları yerinde yapabilirsiniz.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir