Mail İstanbul ile hayatınızı kolaylaştıracak ve işlerinizin kolayca takibini yapabileceğiniz yenilik tabii ki İstanbul Üniversitesi’ nden geldi. Bu sistem sayesinde mail adresinizde işlem yapabilirsiniz ya da karışıklık olmadan mail atmanız gereken kişilere ve kuruluşlara yönlendirme sağlamak Mail İstanbul ile artık çok daha kolay ve güvenilir.

Üniversitemiz bünyesine yeni katılan öğrencilerin mail adresleri hemen oluşturulamayabilir. Bu zaman içinde çözülecek bir konu olduğundan dolayı öğrenciler ilk etapta okul numaraları ve şifre ile işlem yapabilirler. Önce öğrencilere bir kerelik giriş şifresi verilir ve daha sonra diledikleri gibi değişiklik yapabilirler. Ajanda olarak kullanabileceğiniz ve size gerekli olan bütün bilgileri kayıt altında tutabileceğiniz sistemi Mail İstanbul ile çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Birden fazla üniversitenin bu sistemi kullanma gereği duymaması fakat her üniversite için olmazsa olmaz bir web tabanlı sistem olduğunu biliyoruz. Biz her daim yeniliklere ayak uyduran ve eğitim dünyasında öncü olmaya devam ediyoruz. Üniversitemizin öğrenci merkezli olması en büyük güç kaynağımızdır. Üniversitemiz bu sayede öğrencinin istek ve ihtiyaçlarını karşılayarak inovaktif yapılar ile öğrencilerini karşılamaktadır.

Mail İstanbul’ a Nasıl Giriş Yapılır?

Örneğin;

Kullanıcı Adı: ÖĞRENCİ[email protected]

Şifre: (ilk giriş için okul tarafından verilen şifre)

Öğrenci işleri her öğrenci için bir mail adresi ve farklı bir şifre belirler. Öğrenciye verilen mail adresinin uzantısı okulun kurumsal mail uzantısı olmaktadır. Şifre tek kullanımlık olmaktadır. Size verilen ilk şifre ile giriş yaptıktan sonra ikinci aşama olarak şifre değişikliğini yapmanız gerekir. Öğrenci kendine ait bir şifre oluşturarak o mail bütünü ile ona ait olur. Eğer şifrenizi unutursanız sistem üzerinden şifre değişikliği yapabilir ya da öğrenci işlerinden tekrar tek kullanımlık şifre alabilirsiniz.

Mail İstanbul ile akademisyen ya da okul işleri ile alakalı bir konu olduğu zaman kendine özel olarak tanımlanmış mail adresi ile gerekli yerler ile iletişim kurarak ve kurumsal bir mail adresi olduğu için de nitelikli ve imaj sahibi hissederek öğrencinin staj ya da kurumsal bir yere iş başvurusu esnasında rakiplerine avantaj sağlama durumu söz konusu olacaktır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir