Moskova Devlet Üniversitesi Ekşi de öğrencilerin eğitim gördüğü Moskova devlet üniversiteleri hakkında yaptığı yorumlar ile Moskova da eğitim görmenin ne kadar güzel ve kariyerinize olumlu katkılarını olduğunu bizde sizin için araştırdık. Rusya’ daki üniversiteler dünyanın birçok yerinden sanat ve beşerî bilimler uzmanlık alanlarında eğitim alan öğrencileri kabul etmektedir.

Rusya’nın dünya güçleri arasında olması, oraya gitmek ve istediğiniz eğitimi almak için yeterli nedenlerden biridir. İngiltere, ABD ve diğer arzu ettiğiniz yerlerde eğitim almak için daha fazla harcama yapmak yerine, neden yükseköğrenim ücretleri ve eşit derecede  yüksek yaşam maliyeti konusunda çok fazla endişe etmeden Rusya’ da aynı kalitede eğitim almanın peşinden gitmeyesiniz ki. Moskova Devlet Üniversitesi Rusya’ da güzel Rus manzaralarını ve ünlü simge yapılarını seyrederken aynı zamanda Rus misafirperverliğini deneyimleyerek ve zengin Rus kültürünü öğrenebilirsiniz.

Moskova Devlet Üniversitesi Ekşi ve Rusya’ da Öğrenim Programları

Rusya’ da bulunan 800’ den fazla üniversitenin sizi almaya hazır olduğu birden fazla konu var. Sanata gitmeye karar verebilir, matematik, doğa bilimleri ya da seçtiğiniz herhangi bir konu size kalmış. Hangisini seçerseniz seçin vereceğiniz paranın karşılığını alacağınızı bilmeniz elzemdir.

Vladivostok’ tan Kaliningrad’ a kadar ülkenin birden fazla bölgesine yayılmış olan üniversiteler dilediğiniz programda size rehberlik etmeye hazırdır. Lisans, uzman ya da yüksek lisans, mesleki eğitim, kariyer gelişimi ya da doktora tercih sadece size kalmış, tercih yaparak dilediğiniz programı seçin ve aramaya başlayın.

Moskova Devlet Üniversitesi Ekşi ve Kabul Süreci

Moskova Devlet Üniversitesi Ekşi’ de anlatıldığı gibi seçtiğiniz Rus üniversitesine girebilmek için resmi üniversitenin web adresi ya da e-posta yolu ile göndereceğiniz belgeleri hazırlamak zorundasınız. Belgeleriniz, eğitiminizin, konuların ve notların ayrıntılarını içeren bir belgenin kopyası olmak zorundadır.

Üniversiteye başvuruda seçtiğiniz konu ve çalışma şeklini gösteren başvuru formunuz, kimliğinizi onaylayan ve Rusça’ ya çevrilmiş belgeler, bir eğitim sertifikası, standart tıbbi formda bir ifade ve fotoğraflarınız mutlaka olmalıdır. Türkiye’ deki Rus büyükelçiliğinde eğitim sertifikanızı mutlaka yasallaştırmanız gerekir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir