Özel Erdem Hastanesi iş başvurusu sürecinde adayların bazı şartları yerine getirmesi gerekir. İşe alınacak adayın bu süreç içinde, Genel Müdürlüğü’nün belirlediği kurallar uygulanır.

Özel Erdem Hastanesi İş Başvurusunda İstenen Belgeler

Özel Erdem Hastanesi İş Başvurusu yaparken yanınızda olması gereken belgeler şunlardır;

Özel Erdem Hastanesi İş Başvurusu için işe alımı belirli olan adaylar Verem Savaş Dispanserinde PPD testi ve hastanemizin iş yeri doktorunun belirlemiş olduğu tetkik ve muayeneleri yaptırması gerekir. Test, tetkik, muayene sonucunda sağlık verilerinin hastanede çalışmasına engel teşkil etmediği İş Yeri Doktoru tarafından onaylandığı zaman İnsan Kaynakları birimine bildirilir ve adayın işe başlama tarihinin belirlenmesi için İnsan Kaynakları birimine yönlendirilir.

Özel Erdem Hastanesi İşe Alım Süreci

Özel Erdem Hastanesi İş Başvurusu seçme ve yerleştirme uygulamalarının amacı, hastane kültürüne ayak uydurabilecek adayları hastanemiz bünyesine katarak bu sayede sürdürülebilir memnuniyeti yakalamak hedeflenir. Seçme ve yerleştirme süreci boyunca ayrımcılığa yer verilmeden, hastane vizyon ve misyonunu destekleyecek alımlar yapılması amaçlanır.

Adayların doğru işe yerleşmesini sağlamak amacı ile yetkinlik bazlı seçme ve yerleştirme süresi boyunca insan kaynakları ve bölüm yöneticileri ortak çalışmaktadır. İlgili birim yöneticisi ihtiyaç doğrultusunda İnsan Kaynakları Birimi’ nden personel talep etmektedir. İnsan Kaynakları, ön değerlendirme sürecini yöneterek başvuruları inceler ve uygun olan adaylar Özel Erdem Hastanesi’ne davet edilerek mülakata alınırlar.

Adayın Özel Erdem Hastanesi kültürüne uygunluğu, aranan pozisyon ile adayın niteliklerinin eşleşmesi incelenir. İnceleme sonrası aday sözlü mülakata alınır bazı durumlarda yazılı genel yetenek sınavına da tabi tutulur.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir