Birey ve toplum yaşamının her kesitinde merkezi öneme sahip olan iletişimin, bilgi çağını yaşamakta olan dünyamızda iletişimin yalnızca bugün değil geleceğin de şekillenmesinde baş rol oynaması iletişim eğitiminin ne kadar önemli ve gerekli olduğunu ortaya koymaktadır. Türkiye’nin En İyi İletişim Fakültesi ve en iyi alanda yetişmiş nitelikli, yaratıcı ve özgür düşünce yapısına sahip öğrencilerin misyon ve vizyonuna yakışır şekilde eğitim öğretim çizgisi belirlenmiştir.

Yeni nesil iletişimciler sanki başka dünyadan gelmiş gibiler. Çok farklı hayal gücü kullanabilen, çok yetenekli ve bir o kadar da eleştirel bakış açısına sahip.

 Türkiye’nin En İyi İletişim Fakültesi öğrencisi de olsanız eğer içinizde yaratıcı bir ateş yoksa eğer maalesef çabalarınız başarılı olmayacaktır. İletişim öyle bir güç ki insanı alıp başka dünyalara götürebilir ve sizi yeniden yaratabilir. Bu gücü içinizde hissediyorsanız eğer sizde üniversite tercihlerinize ekleyin. 

İletişim Öğrencisi Olmak

 Türkiye’nin En İyi İletişim Fakültesi Galatasaray Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’dir. Öyle ki hem teori olarak hem de pratik olarak en iyi akademisyen kadro ile yola çıkan üniversite, öğrencisinin başarısız olma ihtimali bile mümkün değil.

İletişim öğrencisi olmak bir bakıma ruhunuzdan bir parçayı ona ayırmak demektir. Sevmeyen hiçbir birey bu bölümlerin herhangi birinde yer edinemez. Bir sürü yaratıcı projeler, aktif hayat, sosyal ortamlar ve daha niceleri iletişim fakültesindedir. Bunun için gecenizi gündüzünüze katacak yaratıcı projelere vakit ayırdığınızda uykusuz kaldığınız için üzülmemelisiniz.

İletişim Fakültesi Bölümleri

Genel olarak şuan da iletişim fakültelerinde bu bölümler vardır. Günden güne ilerleyen teknoloji ile yeni bölümler ekleniyor ve mevcut bölümlerde ders içeriklerinde değişiklikler yapılıyor.

Örneğin; reklamcılık bölümünde bugüne kadar daha çok geleneksel reklamcılık dersleri ağırlıktayken şuan dijital pazarlama ve yeni dünya reklamcılığı işlenmektedir. Türkiye’nin En İyi İletişim Fakültesi öğrencisi olmayabilirsiniz fakat okuduğunuz okul da size bir çok şey katacaktır. Her zaman eğitim yuvasına sıkı sıkı sarılmalı ve en üst seviyede verim almalıyız.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir