Uluslararası Antalya Üniversitesi Yurt, üniversite 2010 yılında Antalya’da kurulmuş ilk vakıf üniversitesidir. Uluslararası Antalya Üniversitesi ile doğu ve batı kültürlerin arasında bir köprü görevi görür. Eğitim ve öğretim düzeyinin özellikle bilim, teknoloji ve mühendislik alanlarında arttırılarak, nitelikli ve özgün bireylerin yetiştirilmesi amaçlanır. Hem ulusalda hem de uluslararası alanda adını saydıracak kadar kaliteli eğitime sahiptir. Üniversitenin Hukuk Fakültesi hariç eğitim dili %100 İngilizcedir. Hukuk fakültesinde ise %30 İngilizce dersler görülmektedir.

Uluslararası Antalya Üniversitesi Yurt Odasında Sunulan İmkanlar

Antalya Üniversitesi Yurt öğrenci yurtları geniş yatak kapasitesi ile öğrenci odaları süit, tek, iki ve üç kişilik yataklardan oluşmaktadır. Odalar ve genel kullanım alanları tamamen modern dokunuşlarla dekore edilmiş olup odalarda kişisel çalışma masası, masa lambası, telefon ve internet bağlantısı kesintisiz olarak verilmektedir. Her binada televizyon salonları, etüt odaları ve ortak kullanıma açık oturma odaları bulunur. Öğrencilerin kullanabilecekleri mutfak, çamaşır odaları ve ütü odaları mevcuttur. 24 saat sıcak su, içmek için kaynak suyu, 7 / 24 güvenlik ve temizlik hizmetleri Antalya Üniversitesi Yurt tarafından sağlanır. Ayrıca odalarda yangın dedektörü ve yangın söndürme aparatları bulunmaktadır.

Öğrencilerin buluşma ve keyifli vakit geçirmesi gereken noktalarda sunulan hizmetler; sinema salonu, masa tenisi alanı, futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, fitness center bulunmaktadır.

Otel Konforunda, Ev Sıcaklığında

Uluslararası Antalya Üniversitesi Yurt odalarda öğrencinin isteğine göre birçok seçenek mevcuttur. Öğrencilerin isteğine göre oda çeşitleri de rahatlıkla bulunabilir. Siz değerli öğrenciler için her türlü konfor düşünülmüş ve kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz tüm detaylar tasarlanmıştır. Kahvaltıdan akşam yemeğine kadar tüm seçenekleri bulabileceğiniz ve sürekli açık olan kantinimizden faydalanabileceğiniz yemek alanımız mevcuttur. Temizlik ve hijyen konusunda titiz olan yurdumuz ekstra pandemi döneminde daha da hassaslaşmış ve sürekli olarak dezenfekte ettirerek tedbiri elden bırakmamıştır. Uluslararası Antalya Üniversitesi Yurt öğrenciye her alanda destek olarak onların sorunlarını dinliyor ve çözümlenmesi gereken noktalarda her zaman yanında oluyor.

Aynı eviniz gibi, aile sıcaklığı gibi…

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir