Vizyon üniversitesi inşaat bölümü her yıl öğrenci kabulüne devam ediyor. İnşaat Mühendisliği, malzeme ve yapım tekniğini en iyi şekilde bir araya getiren, yapıların plan, proje yapım ve denetlenmesiyle uğraşan mühendislik dalıdır. Uluslararası Vizyon Üniversitesi İnşaat Mühendisliği, Türkiye sistemini ve AB eğitim sistemini uygulayarak modern bir eğitim vermektedir. İnşaat Mühendisliği bölümü Lisans eğitimi olup, eğitim süresi 4 yıldır. YKS sınavı gerekmeden lise mezunu tüm öğrenciler İnşaat Mühendisliği fakültesine kayıt yaptırabilirler. 240 Kredi ile YÖK’ün aradığı koşulların hepsi uygulanmakta böylece denklikte bir sorun yaşamamaktasınız. Eğitim dili Türkçe‘dir.  Mezun olan öğrencilerimiz uluslararası diploma aldıkları için AB ülkeleri dahil 52 ülkede diplomalarını rahatlıkla kullanabilmektedirler.

Bununla birlikte ödeme kolaylığı sağlamak için 2 taksit ödeme seçenekleri ile öğrencilere dershaneye gider gibi ödeme kolaylığı sunulmaktadır. Mezunlarımız, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından belediyelere, AR-GE birimlerinden teknoparklar ve ilgili bakanlıklara, tüm inşaat şantiyeleri ile pek çok özel sektör kuruluşlarında çalışabilmektedir.

Üniversite ve Bölümleri

2014 yılında Makedonya’nın Gostivar şehrinde kurulmuş olan ve aynı zamanda Türkiye dışında kurulan İlk Türk ve Türkçe Eğitim veren üniversitesi olan Vizyon Üniversitesi 5 fakülteye sahiptir ve pek çok alt bölümde eğitimler verilmektedir. Modern ve çağdaş bir eğitim sistemi ile Makedonya’nın olduğu kadar, Balkanlar’ın ve Avrupa’nın da en önemli üniversitelerinden biridir.

Her yıl binlerce öğrencinin başvuru yaptığı Vizyon üniversitesi’nde pek çok Türk öğrenci de öğrenim görmektedir. Vizyon Üniversitesi İnşaat Bölümü Teknolojik alt yapısının mükemmelliği, sosyal tesisleri ve zengin kütüphanesi ile Öğrencilere eğitimleri için gerekli tüm konforu sunmaktadır.

Avrupa Birliği

Avrupa Birliği standartlarında eğitim veren ve yüksek kalitesindeki eğitimlerine aynı zamanda Bologna Eğitim Kriterleri’ne uygun bir müfredatla devam eden üniversite popülaritesini her geçen gün artırmaktadır.

Uluslararası Vizyon Üniversitesi’nde eğitim almak için Türkiye’de YGS – LYS sınavına girme ve taban puanları aşma zorunluluğu yoktur. Lise diploması ile üniversite mezunu olabilirsiniz. Ayrıca sınavsız olarak Lisans tamamlama yapabilirsiniz. Üniversitemiz YÖK tarafından tanınmaktadır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit