Vizyon Üniversitesi Mimarlık Fakültesi bünyesinde Mimarlık Bölümü ve İç Mimarlık Bölümü bulunmaktadır. Öğrencilerimiz hem mimarlık hem iç mimarlık eğitimi almaktadırlar. Mimarlık ve İç Mimarlık bölümleri Türkiye ve AB sisteminde eğitim vermektedir. Bölümlerimizde eğitim Lisans eğitimi olup, eğitim süresi 3 yıldır. YKS sınavı gerekmeden lise mezunu olan tüm öğrencilerimiz Mimarlık fakültemizi tercih ederek kayıt yaptırabilirler. Eğitim dili Türkçe’dir. Mezun olan öğrencilerimize hem Türkçe hem İngilizce olarak 2 diploma verilmektedir.

Vizyon Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ”YÖK TARAFINDAN TANINMAKTADIR”.  Mezun olan öğrencilerimiz uluslararası diploma aldıkları için AB ülkeleri dahil 52 ülkede diplomalarını rahatlıkla kullanabilmektedirler. Ayrıca birçok öğrencimize burs imkanları sunmaktayız. Bununla birlikte ödeme kolaylığı sağlamak için 2 taksit ödeme seçenekleri ile öğrencilere dershaneye gider gibi ödeme kolaylığı sunulmaktadır.

Vizyon üniversitesi

Vizyon üniversitesi her yıl yüzlerce öğrenciye ev sahipliği yapan ve uluslararası birliğe sahip bilimsel akademik çalışmalar yapan son derece iyi üniversitelere sahip ülkeler topluluğudur. Üniversitelerin tercih edilmesinin en büyük sebebi uzman kadrolarının iyi ver meslek sahibi olmak için öğrencilere tüm enerji ve güçleri ile eğitim vermeleridir. Kendisinin duyurmuş olan Balkan üniversitesi birçok bölüm niye de ev sahibi olmaktadır.

Sitesinde en çok tercih edilen bölümlerden birisi mimarlık bölümüdür. Üniversitesi mimarlık bölümü öğrencileri iyi bir mimar olarak yetiştirmek için çaba gösterir. Ayrıca buradaki hemen hemen tüm bölümlerde akademik çalışma yapan uzman kadrosu bilimsel yayınlara makale yazarak kendisini tüm dünyada duyurmayı hedefler ve amaçlar

En geçerli meslek grupları

En geçerli meslek grupları arasında ne kadar tıp fakülteleri ve mühendislik bölümleri gösterilse de balkon üniversitesi mimarlık fakültesi bu konuda bir ilke imza atmaktadır. Yetişen mimarla son derece nitelikli olmakla beraber kendi ofislerini açarak veya herhangi bir şirkette çalışarak oldukça dolgun maaşlar alabilmektedirler. Anne Türkiye’den mi Avrupa’dan yüzlerce öğrenci mimarlık okumak için Balkan ülkelerinin herhangi birini tercih ederler.

Mimarlık eğitimi 4 yıl sürmekle beraber yüksek lisans ve doktora yapmak isteyen öğrencilerin eğitim süreleri biraz daha uzayabilmektedir. Eğitim ücretlerini karşılayabilmek için Balkan ülkeleri herhangi birinde işe girebilir ve hem okuyup hem de çalışarak kendilerini idare edebilirler.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit