Makedonya Diş Hekimliği hakkında bilgilere ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Prestijli ve yüksek gelirli meslekler grubunda yer alan diş hekimliği iyi bir gelecek inşa etmek isteyen her birey için oldukça avantajlı olacaktır. Ancak ülkemizde oldukça yüksek puanlara sahip olan diş hekimliği bölümünü maalesef ki kazanmak oldukça güç. Vakıf üniversitelerinde de yüksek ücretli bir bölüm olan diş hekimliği, hayalleri olan bireyler için imkansızı zorlamak gibi bir durumla karşı karşıya getiriyor. Kazanmanın çok zor olduğunu anlayan öğrenciler ya sabahlara kadar kitap başında sabahlıyor da hayallerinden vazgeçiyor. Artık Makedonya Diş Hekimliği sayesinde hayalleri hedeflere dönüştürmenin vakti geldi!

Makedonya Diş Hekimliğini Nasıl Kazanırım?

Yurtdışı eğitimi denilince akla oldukça yüksek rakamlar gelebilir fakat durum öyle değildir. Makedonya Diş Hekimliği sınavsız ve puansız alan çok uygun fiyatlı devlet üniversitesinin bir bölümüdür. Lise diplomasını aldıktan sonra başvuru yapabilir ve lisans hayatınıza başlayabilirsiniz. İşte bu kadar kolay! Tercihen, sınava girip ÖSYM kılavuzundan da tercih edip gelebilirsiniz. Üniversitenin her öğrenciye kapısı açık! Ayrıca, Türkiye tarafından tanınır ve bilinir bir üniversitedir, yani YÖK denkliğine sahiptir. Bu sayede öğrenci okulu bitirdikten sonra ülkesine dönmek isterse rahatlıkla kariyer hayatına başlayabilir. Birçok vakıf üniversitesine göre oldukça uygun fiyatlı olan Makedonya Diş Hekimliği, öğrencileri hayalleri ile buluşturmaya devam ediyor.

Hayalleri Hedeflere Dönüştüren Üniversite

Makedonya Diş Hekimliği 5 senelik bir lisans hayatına sahiptir. İngilizcesi yeterli olmayan öğrencilerin bir sene hazırlık okumasından sonra lisans hayatına başlayabilir. Öğrencilerin son senesinde yapacakları staj ile okulun yönlendirdiği ve Makedonya’nın en iyi hastanelerinde staj yapma imkanları bulurlar. Böylece lisans hayatı boyunca öğrendikleri teorileri son yıl pratikte uygulayarak eğitimlerini pekiştirecekler.

Lisans hayatları boyunca öğrencilerin %100 burs kazanma hakkı vardır. Eğitimde eşitliğe önem veren üniversite öğrenci ayırt etmeden başarısını kanıtlamış herkese burs vermektedir. Ayrıca Erasmus ve Mevlana gibi öğrenci değişim programlarını okul bünyesinde barındırarak öğrencilerinin Avrupa’da eğitim almasını sağlıyor ve onların hem akademi anlamında hem de kişisel gelişim anlamında gelişimlerine katkı sağlıyor.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir