Sınavsız Hukuk Fakültesi hukuk okumak istiyorsunuz fakat puanları çok yüksek veya vakıf üniversitelerinde de ücretler çok yüksek geliyorsa o zaman adresinizi buraya çevirin! Uluslararası Balkan Üniversitesi Sınavsız Hukuk Fakültesi öğrenci kabulüne başladı. Hiçbir şekilde sınav veya puan şartı aramayan üniversiteye başvuru yapabilmek için lise diploması yeterlidir. Lisede ki en güzel çağlarda yaşanan sınav stresi, kaygısı ve heyecandan kaynaklı yaşanan bazı aksilikler olabilir ve sınav sonucunuz kötü gelebilir. Artık bunun için üzülmeyin! Sınavsız Hukuk Fakültesi sayesinde hayallerinizden vazgeçmeden üniversite okuyabilir ve bunun için ekstra çaba harcamanıza da gerek kalmaz. Nasıl mı? Yazımızı okumaya devam edin.

Yurtdışında Sınavsız Eğitim

Ülkemizin sınav ve eğitim sistemi oldukça zor ve yorucudur. Özellikle tam lise çağlarında bu kadar yoğun ve yıpratıcı sürece girmek ve başarı beklemek biraz sıkıntılı süreçler doğurabilir. Her öğrencinin başarı gösterdiği yerler farklıdır. Sınavda başarısız olan bir öğrencinin hayallerinden vazgeçmesi oldukça yanlıştır. Bu nedenle Uluslararası Balkan Üniversitesi Sınavsız Hukuk Fakültesi ile gençlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Lise diploması ile başvuru yapıp direkt olarak lisans eğitiminize başlayabilirsiniz. Dileyen öğrenci ÖSYM tercih kılavuzundan da tercih yapıp gelebilir. Oldukça uygun fiyatlı olan okul, Türkiye’deki devlet üniversitesi ile neredeyse aynı ücrete sahiptir. Her açıdan olduğu gibi maddi konudan da yardım sağlayan üniversite öğrenci ayırt etmeksizin, başarılarını kanıtlayan her öğrenciye %100 burs imkanı sağlayarak rahat geçinmeleri için fırsat sunuyor. Ayrıca okulun dili İngilizce olduğundan dolayı öğrenci yeterli seviyede değilse bir yıl hazırlık okuyor ve sınavları geçerse lisans hayatına öyle başlıyor. Eğitimden tam verim alabilmek adına öğrencilerin İngilizceyi anadili seviyesinde konuşabiliyor olması gerekir. Çünkü aynı oranda tüm dersler İngilizcedir.

YÖK Denkliğine Sahip İlk ve Tek Okul

Uluslararası Balkan Üniversitesi Sınavsız Hukuk Fakültesi YÖK denkliğine sahiptir. Öğrenci hem Avrupa’da hem de Türkiye’de rahatlıkla kariyer hayatını sürdürülebilir ve önüne herhangi bir şart veya sorun çıkmaz. Kaliteli ve verimli bir eğitim almak isteyenlerin yuvası burasıdır. Kayıtta herhangi bir şart olmadan sadece lise diplomanızı ve hayallerinizi alıp üniversitemize gelin.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir