ingiltere dil okulu ekşi merak edilen bir konudur. Son zamanlarda İngiltere’ye dil okuluna gitmek isteyen öğrencilerin sayısı artış göstermektedir. Bizler de sizler için bunu ele alacağız. Eğer İngilizceyi ana diliniz gibi konuşmak istiyorsanız hızlı ve akıcı anlaşılır konuşmak istiyorsanız yurtdışında bir dil okuluna gitmek zorundasınız.

Yurtdışında dil okulunda okumak yararlı mı?
Yurtdışında hangi dil okuluna gideceğim diyorsanız sizin için İngiltere dil okulu ekşi araştırmanızı tavsiye ederiz. Hem Amerika ya da Kanada kadar uzak da değildir. Uçakla Türkiye arası yaklaşık 3-4 saat uzaklık mesafesi bulunan İngiltere dil okulu için çok iyidir. Bu nedenle İngiltere’ye çok öğrenci gitmektedir. Her öğrenci de memnun kalmaktadır.

İngiltere dil okulu ekşi sözlük yazarlarından yorumlar
-İngilizce öğrenmek için Türkiye’den gidilebilecek en uygun ülke İngiltere’dir. Hayatın içinde İngilizce öğrenmektir. İngiltere dil okulu ekşi dil eğitimi görebileceğiniz şehirler; Londra, Cambridge, Brighton, Bournemouth, Oxford, Hastings, Woking, Bath, Nottingham, Exmouth, Devon, Portsmouth, Canterbury, Chester, Shrewsbury, Ramsgate, Kent, Manchester, Exeter, Torbay, Torquay, Stratford-Upon-Avon, Swanage, Cheltenham, Salisbury, Colchester, Essex, Folkestone, Bristol, Poole, Leeds, Worthing, Scarborough, York, Liverpool, Cardiff, Totnes, Guildford, Newcastle, Eastbourne, Bury St Edmunds (storm fatih)
– Yararlı olduğu söylenir. Ekim gibi gitmek için araştırmalar yaptığım eğitim programı. İngiltere dil okulu ekşi sabah ve öğleden sonra şeklinde iki zamanlı eğitim veriyorlar. Haftalık 15, 2o, 25, 3o saat şeklinde seçenekler var. Hafta sonu ders yok. Genelde 2o saat tercih ediliyor. Günde 4 saat 3 ders şeklinde. Öğleden sonra verilen eğitimler daha ucuz oluyor. En çok gidilen kent Londra ve en fazla Türk’ün bulunduğu kentte Londra. Haliyle Londra pekte tavsiye edilmiyor. Brighton daha faydalı fakat Londra’ya göre biraz daha pahalı diye hatırlatılıyor. (a face in crowded)
– Gidilen okul veya müfredata çok bel bağlanmaması gereken dil öğrenme aktivitesi. Sunulan opsiyonlardan mümkünse en az ders saati olanını seçin. Dilinizi geliştirecek en önemli faktör, anadiliniz dışında iletişim kurma zorunluluğunuzun size verdiği rahatlık ve çekingenliğinizi atmanız olacak.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir