Academic tur internette insanların sık sık araştırdığı bir konudur. Peki nedir bu academic tur? Gezmek, görmek, keşfetmek ve yeni insanlarla tanışmak için sizlere yardımcı olan bir kurumdur. Dünyanın dört bir yanında bulunan yerel ekipleri ile size yardımcı olmak için yanınızda. Kurumsal kimlik ve tecrübe, erken rezervasyon avantajları, lüks ulaşım ve konfor, güvenirlilik, seçkin otellerde konaklama, tecrübeli ve profesyonel kadrosu, güleryüz, samimiyet ve güvenli alışveriş gibi sizlere profesyonel hizmet sağlıyor.

Neden academic tur?

Academic tur gezmek, görmek, tatmak, tanışmak seyahatin en güzel yanlarını yaşamak. İnsanın kendini keşfetmesinin, hoşgörüsünü ve entelektüel seviyesini artırmasının en etkili şeklidir seyehat etmek. Özellikle kültür turları sadece gidip görmenin ötesinde siz fark etmesenizde sizi dönüştüren sihirli bir etkiye sahip. Gitmek ve oradaki el sanatından halk dansına, mutfağından, insanına, kültürün her parçasıyla birebir temas edebilmek ve hissetmektir. Bu deneyimler sizi nasıl etkilemesin ki. Eğer siz de seyahat etmenin, farklı kültürlerle tanışmanın heyecanına varmalısınız. academic tur sizlere  yılların deneyimiyle, gerek ülkemizin, gerek dünyanın kültür kapılarını sizler için açmakta. Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanındaki yerel ekiplerimiz kültürlerini sizlere tanıtmak için hazır.

Nerelere gidebilirim?

Academic tur ile yurt içinde İzmir’den ani kalıntılarıyla zamana meydan okuyan Kars’a. gül kokusuna lavantanın karıştığı Isparta’dan Karadeniz’in deli dalgaları Sinop’a. Gurme şehir Gaziantep’ten kültür başkenti İstanbul’a. “Ne olursan ol yine de gel” diyen Mevlana’nın Konya’sından insanlığın ilk tapınağı Göbeklitepe ve Urfa’ya. Harran evlerinden Kapadokya’nın peribacalarına. Tanrılar şehri Adıyaman’dan tanrılar tepesi İda’ya Kazdağları’na. Efsanelerin şehri Çanakkale’den milli mücadeleye ilk adımın atıldığı Samsun’a. Vazgeçilmezimiz çay kültürümüz için Rize’ye Kleopatra gibi travertenlerin güneşle dansını görmek için Pamukkale’ye. Şehzadeler şehri Bursa’dan Edirne’ye. Bozkır’ın kültür güneşi Eskişehir’den Atatürk’ü bağrında yatıran Ankara’ya. Yurt dışında Eiffel’in üzerinden Avrupa’yı selamlayıp, Roma’da zamanı yavaşlatabilir, Barcelona’da Gaudi’nin şaheserleriyle büyülenip, Bosna’da tarihe şahitlik edebilir, Milano’da modayı keşfedip Madrid’e İspanyollarla tanışın, Elhamra’da Emeviler’in başyapıtında kaybolun, Cordoba’da Müslümanlıkla Hristiyanlığın koyun koyuna varlığına şahit olun. Balkanlar’da izlerimizi takip edin, Selanik’te bir devin ilk adımlarını attığı evi ve caddeleri ziyaret edin. Uzakdoğu’nun egzotik atmosferini bizimle keşfedebilir, Dubai’nin ihtişamını academic tur ile yaşama fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir