Azerbaycan uzaktan eğitim öğrenciler tarafından merak edilmektedir. Türkiye’de en büyük problemimiz üniversite sınavlarıdır. Öğrenciler nerede nasıl kolay ve kaliteli eğitim alsak diye araştırıyorlar. Onlardan biri Azerbaycan uzaktan eğitim olacaktır. Peki uzaktan eğitim yararlı olacak mıdır? Son zamanların getirdiği şartlar altında aslında pandemi döneminde her eğitim online a döndü ve uzaktan eğitim alınmaya başlandı. Uzaktan eğitim programlarına biz sıcak bakıyoruz. Hem de kolayca evinizden dışarı çıkmadan alacağınız eğitimin neresi kötü olabilir ki?

Uzaktan Eğitim Programları


Türkiye’de üniversite eğitiminin en büyük sorunlarından birisi maalesef üniversite sınavlarıdır. Lise Mezunlarına Öss, Ygs, Lys şartı aramaksızın Azerbaycan Üniversiteleri’nde Azerbaycan uzaktan eğitim imkanı sunulmaktadır. Azerbaycan Devlet Üniversitelerinde 4 yıllık bölümlerde Azerbaycan uzaktan eğitim programları her yıl yüzlerce öğrenciye eğitim fırsatı sunmaktadır. Türkiye’de üniversiteye yerleşememiş veya görevi gereğince çalışmakta olan ve işletmeci olan insanlara üniversite fırsatı sunulmaktadır. Azerbaycan’da birçok bölümde uzaktan eğitim programları mevcuttur. Uzaktan Eğitim ile her dönem sonu sınavlar Yapılmaktadır. Devlet memuru olan iş adamı olan ya da çalışanlar bu fırsattan yararlanabilir. En güzel noktası da yaş sınırı bulunmamasıdırUzaktan Eğitim nasıl mümkün oluyor?
Yukarıda da belirttiğimiz gibi Azerbaycan Devlet Üniversitesinde yazışmalar usulü verilen uzaktan eğitim ile üstelik sadece dönem sonu sınavlarınızı vererek diploma sahibi olabilirsiniz. Dilediğimiz Bölümü Seçebilmektesiniz Size uygun olduğunu bilgi, beceri ve yeteneğinizin yeterli olduğunu düşündüğünüz bütün bölümleri okuyabilirsiniz. Azerbaycan uzaktan eğitim ile hangi bölümleri okuyabilirim? Size uygun olduğunu; bilgi, beceri ve yeteneğinizin yeterli olduğunu düşündüğünüz bütün bölümleri okuyabilirsiniz. Mühendislik, işletme, uluslararası ilişkiler ve daha niceleri. Herhangi bir sınava girme zorunluluğu olmaksızın Azerbaycan’da Mühendislik 4 yıl İktisadi ve idari bilimler 4 yıl Hukuk Fakültesi 4 yıl Öğretmenlik 4 yıl Uluslararası bölümler 4 yıl Yabancı dil bölümleri 4 yıl eğitim süreleri olarak sürmektedir. Hem Türkiye’de hem de Azerbaycan’da size destek veriyoruz. Azerbaycan Üniversitelerine başvuru, ikamet izni alınması ve vize işlemleri profesyonel bir ekip tarafından takip edilmesi gereken uzun ve karmaşık bir süreçtir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayitBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir