Bloomberg Ekşi sözlükte en çok yorum alan televizyon kanallarının başında geliyor. Gerek kaliteli haberciliği gerekse farklı yayınları ile ekrandan bir dakika olsa dahi ayrılamadığınız televizyon kanalıdır. Ekonomiyi takip edebileceğiniz borsa, Euro, pound, swiss franc, yen ve dolar başta olmak üzere birden fazla para biriminin çaprazlarını (parite) anında öğrenebileceğiniz televizyon kanalı reytinglerde her zaman üst sıralarda yer alır.

Bloomberg Ekşi yorumcularından her zaman olumlu yorum alan televizyon kanalında o gün herhangi bir saatte açıklanabilecek uluslararası ekonomik verilerin (faiz oranları, gsmh, işsizlik oranı) yorumlarını bulabilirsiniz. İşinde uzman olan borsa uzmanlarından dünya ekonomisi ve Türkiye ekonomisi hakkında doğru yorumları bulabilirsiniz. Dji, nasdaq 100, s and p 500, nikkei, cac 40, xetra dax, ftse 100 gibi dünyanın önde gelen borsaların değerlerini takip edebileceğiniz bir televizyon kanalıdır.

Bloomberg Ekşi Yorumları

Televizyon kanalı ile ilgili o kadar çok olumlu yorumla karşılaşıyorsunuz ki bu kanalı daha önce neden takip etmiyordum diyorsunuz. Televizyon kanalında bulunan programlar sayesinde piyasalarda en çok kullanılan bit tür veri sistemini görüyorsunuz. Genellikle ekonomi haberleri ve finansal analiz yapan programları ile dikkatleri çekmeyi başaran başarılı bir yayın hayatı olan televizyon kanalıdır.

Haber akışı açısından dünyada benzer yayın yapan birçok televizyon kanalından daha başarılı olan kanal, çok daha hızlı ve çok daha mantıklı haberleri ile Bloomberg Ekşi de beğenilen kanallar arasında yer almaktadır.

Bloomberg Ekşi ile Her Bilgiye Ulaşılan Kanal

Dilediğiniz her bilgiye kolayca ulaşabileceğiniz programları bulunan televizyon kanalı, satın alma, finansman, yatırımcı ilişkileri ile programlarının her bölümü büyük bir ilgi ve merakla takip ediliyor. Finansal olarak doğru ve güvenilir bilgilerin yer aldığı ve uzman kişilerin konuk olduğu programların adeta bağımlısı olacaksınız.

Bloomberg televizyon kanalının aynı zamanda telefon uygulamaları sayesinde dilediğiniz her yerde ve her an da doğru bilgiye ulaşabilirsiniz. Uygulamalarda mükemmel bir şekilde dünya piyasalarını, hisse senetlerini hatta piyasa ve değerli senetlerin geçmişini de inceleyebileceğiniz muhteşem uygulama ile her an piyasa takibi yapabilirsiniz.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir