EGT Konya hakkında bilgiler bulacağınız yazımıza hoş geldiniz. EGT Konya sanayi sektörü için ürünler satan bir firmadır. EGT Konya firmasına nasıl ulaşırım? EGT Konya firması ürünleri nelerdir? Gibi soruların cevabını bu yazımızda vereceğiz.

Egt Refrakter Gereçler Endüstri ve Ticaret Limited Şirketi Hakkında Bilgiler

EGT Konya firması 1983 yılında Konya’da kurulmuş bir firmadır. Ülkemizde ilk defa, 1983 yılında firma tarafından çelik sanayiinde sıvı metal taşıma potalarında kullanılan sürgü sistemi plakalarının tamiri ile beraber yine bu sistemde kullanılmakta olan Krom-grafit- silika- silisyumkarbür esaslı sürgü kumları üretimi gerçekleşmiştir. Daha sonraki senelerde Silika, Magnezit, Kromit ve Yüksek Alümina Esaslı İndüksiyon ve Ark Ocağı Astar malzemeleri, Ateşe Dayanıklı Betonlar (Castable), Dövme Plastik Refrakter Harçlar (Masse), Ateş Betonu Esaslı Tuğla ve Fırın Elamanları, özel kalite Örgü harçları (Mortar), aşındırıcı kumlar, filtre kumları ve özel kalite ürünler de üretim sistemine dâhil edilmiştir. Aynı zamanda müşteri ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla şirket bünyesinde üretilmeyen, seramik elyaf battaniyeler, kâğıtlar, kimyasal bağlayıcılar, seramik borular ve ilgili ateş tuğlaları ve bunun gibi malzemelerin satışına da başlanmıştır. Yurt dışına açılma çalışmaları 1986 yılında sonuç vermiş olan firma, sürgü kumu ve ateş betonu satışı ile ilk ihracat girişimini gerçekleşmiştir. 2012 yılı başı ile beraber ihracat yapılan ülke sayısı 15′ i geçmiş ve ihraç edilen miktar ise senelik üretimin % 50’sine ulaşmıştır.

Firma içerisinde, Makine & Ekipmanlar, İndüksiyon Ocak Astarları, Ateş Betonları, İzolasyon Malzemeleri, Plastik Dövme M. & Harçlar, Kalıp Boyaları, Diğer Refrakter Malzemeler, Prekast (Şekillendirilmiş Ürünler) ve Makine & Ekipmanlar başlıkları altında ürünler satılmaktadır.

Şirketin aynı zamanda ürünlerine ulaşabileceğiniz temsilcileri bulunmaktadır.

Egt Refrakter Gereçler Endüstri ve Ticaret Limited Şirketi İletişim Bilgileri

Adres Büyükkayacık Mahallesi 7 No’lu Sokak No:8 Selçuklu | Konya Türkiye

Tel: +90 332 239 06 08

Email: [email protected]

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir