en iyi yurtdışı dil okulları Amerika, Londra, Cambridge, Oxford, Brighton, New York oldukça popüler olan okullar arasındadır.  en iyi yurtdışı dil okulları güzel ve etkili bir eğitimin yanında oldukça pahalı olan okullardır. Bu nedenle birçok öğrenci başka en iyi yurtdışı dil okulları arayışlarına girerek daha uygun fiyatlı okullara yöneliyorlar. Daha cazip fiyatlara sahip olanlar arasında ise kanada ve Almanya’da başta bulunur. Bu nedenler de oldukça tercih edilen popüler en iyi yurtdışı dil okulları arasındadır.

  1. KAPLAN INTERNATIONAL:  dil eğitimi denildiğinde en fazla tercih edilen İngilizcedir. Ayrıca en fazla tercih edilen dil okulu ise kaplan ınternatıonal’dır. Yurtdışında dil eğitiminizi ve diğer fırsatları oldukça güzeldir. 19387 yılında kurulmuş eski bir tarihe sahip olan bu okul aynı zamanda oldukça deneyimli olduğu anlamına geliyor. Birçok programın yanı sıra aynı zamanda önemli ve uluslararası geçerli olan sınavlara da hazırlayan eğitmenleri ile hizmet veriyor.
  2. EC ENGLİSH: Malta’da kurulan ec english 1991 yılında hizmete başlamıştır. Günümüzde ise birçok ülkede; Amerika, kanada, birleşik krallık, İrlanda, Cape Tovn, yeni Zelanda ve Avustralya gibi ülkede hizmet vermektedir. Ayrıca önemli sınavlara da hazırlayan eğitim programları da bulunur. Bu dil okulu size teknolojik tesis, deneyimli öğretmenler, en iyi öğretme imkânları sunarak kaliteli bir eğitim vermeyi hedefler. En iyi okulu malta olarak bilinir ve diğer ülkelere oranla daha ekonomik fiyatlardadır.
  3. CLIC SEVİLLA: Dünya’nın en fazla konuşulan dili olan İspanyolca, 534 milyon kişi tarafında konuşulmakta olduğu hesaplanmıştır. Yeni iş imkânları arasında en fazla tercih edilen yabancı dillerden biri olmaktadır. İspanyolcayı en iyi öğrenebileceğinizi okullardan biri olmayı başarmıştır bu okul. Dünya çapında öğrencileri vardır.

Yurtdışı yabancı dil okulları isimleri:

Programlar seçenekleri şunlardır:

  1. Genel İngilizce
  2. Uzun dönem İngilizce
  3. Yoğun İngilizce
  4. Çalışarak öğren
  5. Sınav hazırlık
  6. İş İngilizcesi
  7. Esnek programlar

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir