Ibu Diş Uluslararası Üniversitesi eğitim almak isteyen her öğrenciye kapılarını açarak sadece lise diploması ile kayıt alan ve sınavsız ve puansız şekilde lisans hayatınıza başlayabilirsiniz. Öğrencinin hayatının büyük bölümünü mesleğini icra edeceğini düşünürsek eğer gerçekten eğitim açısından kaliteli bir üniversitede eğitim almalı ve en iyi şekilde mezun olmalıdır. Bunun temel sebebi ise bilinmeyen, pasif bir üniversitede eğitim alan öğrenciler iş başvurularında sıkıntı yaşayabilir ve rakiplerinden geri kalarak kariyer hayatının başlangıcında motivasyon kaybı yaşayabilir. Bu yüzden Ibu Diş Uluslararası Üniversitesi sayesinde bu sorunlar ortadan kalkıyor.

Ibu Diş Uluslararası Üniversitesi Nasıl Bir Eğitime Sahiptir?

Hem lisans hem de staj programı olan okulda teori ve pratiği birlikte yaşayarak tam donanımlı bir eğitime sahip olabilirsiniz. Lisans programı 5 yıl sürmektedir. Öğrenci bu 5 yıllık süreç zarfında ders içeriği hem teori hem de uygulamalıdır. Öğrencinin yapması gereken ödevleri ve projeleri vardır. Akademik hayatınızda sahip olabileceğiniz en deneyimli ve uzman akademisyenlerden eğitim alma şansına sahip olacaksınız ve bu sayede teori kısmında özellikle nitelikli bireyler olarak mezun olacaksınız. Uluslararası Balkan Üniversitesinde özellikle son yıl yapılan stajda 4 yıl boyunca alınan teoriği en Makedonya’nın en iyi hastanelerinden birinde pratiğe dökerek kariyer hayatına tecrübeli bir şekilde başlayacaktır.

Ibu Diş Uluslararası Üniversitesi en önem verdiği bir diğer nokta ise öğrencinin okuldan alacağı verimi en yüksek seviyede alarak kariyer hayatına emin ve sağlam bir şekilde adım atmasıdır. Bu sayede bireyin kendisine olan özgüveni ve mesleğe olan isteği sayesinde başarı arkasından kendiliğinden gelecektir. Öğrencinin okula olan bağını sağlayan akademisyenlerimiz uluslararası alanda deneyim sahibi olmuş eğitmenlerdir. Onların bilgi ve kültür düzeylerinden kendilerine rol model olarak alacak öğrenciler, kariyer hayatlarında da onların izlerinden giderlerse başarılı günlere imza atacaklar demektir.

Staj programları ciddiyet ve disiplin ister. Orada uygulamada yapılan hataların telafisi olmamaktadır. Bu yüzden hassasiyet ile çalışılması gerekir. Öğrencilerin bu tecrübeyi kazanması için bu mesleği isteyerek ve azimle icra etmeleri gerekmektedir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir