Ibu Diş bilim ve teknolojiden beslenen ve etik kurallarını eğitim ve öğretim çerçevesinde tutarak sağlık hizmeti vermeyi hedeflemiş olan fakültenin en önem verdiği nokta iyi eğitim almış, yorum yaparak analiz yapabilen ve bilimsel anlayışa sahip olarak hataları sorgulayan, çalışmayı seven, özgüveni yüksek, kültürel düzeyi yüksek, vicdanlı ve merhametli, meslek konusunda azimli ve istekli olan bilim ışığından sapmayan diş hekimleri yetiştirmektir. Uluslararası alanda akademi sahibi olmuş profesyonel eğitim kadromuzun öğrencileri için istekleri ve beklentileri bu yöndedir. Yüksek standartlarda tedavi uygulamaları eğitim alan öğrenciler eğitimi ve pratiği bir arada yaşayarak hem lisans hem de staj programı görerek okuldan mezun olurlar. Böylece teori ve pratiği aynı anda görerek kariyer hayatlarına başlangıç aşamalarında kendilerine özgüveni olacaktır.

Ibu Diş ulusal ve uluslararası alanda kendisinden çok söz ettiren üniversite, öğrettikleri ve uygulamaları ile birçok noktada fark atarak Avrupa’da eğitim standartları seviyesine yükselmiştir. Özellikle Türkiye’den çok sayıda öğrencinin gelmesi üniversitemiz için gurur kaynağıdır. Maalesef ki Türkiye’de bu tarz mesleklerin bölümleri çok yüksek puanlı veya vakıf üniversitelerinde çok ciddi anlamda yüksek maliyetlidir. Halbuki Ibu Diş hem puansız hem sınavsız hem de masrafsızdır. Devlet üniversitesi olan Ibu Diş çok uygun fiyatlı bir üniversitedir ve ayrıca öğrencinin eğitim başarısı ile %100 burs alma imkanına sahiptir. Her şey öğrencinin isteği ile yürüyen üniversite, eğitim verdiği her bireye güveni sonsuzdur.

Uluslararası Balkan Üniversitesi Diş Hekimliği Değerleri Nelerdir?

Öğrencilerine verdiği her eğitimde;

Ibu Diş olmayı öğreterek sadece eğitim hayatında değil bireyin hem iş hem de özel hayatında bu aşamaları en iyi şekilde yol alması beklenmektedir.  Her açıdan üniversite öğretim üyelerinin öğrencilerin yanında olduğu ve maddi ve manevi anlamda desteğini esirgemeyerek mezun olsalar bile bir ihtiyaçları olduğunda yardım etmeye hazır akademisyenlerdir. Böyle akademisyenlerden eğitim alan öğrencilerin değerler dışında biri olması bu çerçevede mümkün olmamakla birlikte her zaman en iyisi olmak için çabalarlar.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir