Bir Dünya Üniversitesi’nde okuduğunuzu hayal edin ve IBU kapılarından giriş yaparak bu hayalinizi gerçekleştirin. Ne istediğini bilen, meslek seçme bilincine sahip, gelecek konusunda hayali ve azmi olan öğrenciler en iyi üniversiteyi seçerler. Türkiye’de sayısızca üniversite açıldı ve köklü üniversitelerin taban puanları çok yükseldi bu nedenle neredeyse bir üniversite kazanmak imkansıza yakın hale geldi. IBU’da dünya eğitim kalitesinde olan ve ister sınav ile kazanıp gelinen ister de lise diploması ile gelen öğrencilerin dilediği bölüme yerleşme imkanı sağlayan ayrıca sosyal etkinliklerden ve kültürel aktivitelerden de geri kalmayarak öğrencilerin kültür kalitesini arttırmayı hedefleyen dünya standartlarının üzerinde bir dünya üniversitedir.

Üniversite Hayatının Dönüm Noktasını Sen de International Balkan University’de Yaşa!

Hem iyi bir eğitim alıp kariyer hayatında güzel noktalara erişmek istiyorsan hem de üniversite hayatını dolu dizgin yaşamak istiyorsan yani kısacası aklında ne varsa hepsini gerçekleştirme imkanı sunan IBU her zamansenin yanında.  Her ülkenin yaşayan bir üniversitesi vardır fakat IBU birçok noktada diğer üniversitelerden kalite ve nitelik bakımından ayrışmaktadır. Çok kültürlü bir yapıya sahip olan Makedonya uluslararası anlamda da tanınan bir yer haline gelmiştir. Yabancı kültürün yerel halk ile uyumu dikkat çekici bir yapıdadır. Üniversite öğrencileri arasındaki uyum da aynı bu şekildedir. Üniversitede öğrenci değişim programlarına katılım da bu yüzden çoktur. Farklı okullarda eğitim alarak farklı ülkelerde yaşama hakkına sahip olan öğrencilerimiz hem eğitim anlamında kendilerini geliştirirken hem yabancı dil öğreniyorlar artı olarak da farklı ülkede yaşayarak yeni kültürlerde kendine yer buluyor. Geleceğin saygın ve tecrübeli bireylerini yetiştiren IBU, hayatınızın dönüm noktası olacaktır.

İstemek Başarmanın Yarısıdır

Çok çabalayıp istediğiniz bölümün puanlarını kazanamamış olabilirsiniz, bu ortalama birçok lise öğrencisinin başına gelebilecek bir durumdur. Sınav esnasındaki o kaygılar, korkular ve başaramama korkusu başarmayı engelleyen sebeplerden biridir. Özel öğrenci kontenjanı ile üniversiteye gelebilir ve dilediğiniz bölümü seçme hakkına sahip olabilirsiniz. Hayatınızın akışını şekillendirecek ve geleceğinizi planlamak sizin hayalleriniz ve istemenizle ile olacak. Eğitim ve kariyer hayatında sizi yalnız bırakmayacak bir üniversite ile tanışın.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir