İngiliz Dili ve Edebiyatı Ekşi lisans eğitiminde çoğu zaman İngilizce öğretmenliği ile karşılaştırılan bölüme dair bilgi verici tarzda bir yazı derledik. İngiliz Dili ve Edebiyatı okumak ekmek parası kazanmaktan çok daha fazlasını kapsar. Aynı zamanda zihni ve ruh besler, hayatını başlı başına değiştirir. O güne kadar sanki nefes almıyormuşsun gibi bir his oluşur içinde. Bölümü hala okuyor veya mezun olmuş olabilirsiniz fakat bölüme bir kere aşık oldunuz mu artık sizin için kitaplar elinizden düşmeyecek bir hal alacaksınız. Her yeni kitap sizin için yeni bir dünya olacak.

İngiliz Dili ve Edebiyatı Bir Sevgidir

İngiliz Dili ve Edebiyatı Ekşi okuyan aç kalmaz, işsiz kalmaz. Nasıl mı? Öğretmen olur, tercüman olur, editör olur, dış ticaret sorumlusu olur, yazar olur, okuyucu olur. Bu bölümü okuyan ne isterse onu olur aslında. Asla sıkıcı ve sıradan bir bölüm olmayıp, aksine her günün ayrı bir konusu olan İngiliz Dili ve Edebiyatı Ekşi bölümü lisans hayatınız boyunca sizi bambaşka dünyalara sürükleyecek bir bölümdür. para kazanırsınız ve kazandığınız parayı kitaba yatırırsınız çünkü artık sizin oksijen alanınız kitap olmuştur. Zevkine şiir çevirir hayatı kahve kaşığı ile içersiniz. İşte böyle ruhunuzu ele geçirir.

Bu Bölümden Mezun Olursanız İnanılmaz Bir Genel Kültür Düzeyine Sahip Olursunuz

İngiliz Dili ve Edebiyatı Ekşi yorumlarına baktığımızda genel olarak aynı kanıya ulaşıyoruz. Biraz kendini geliştirmeyi seven bireyler her alanda olduğu gibi bu alanda da müthiş yetenek geliştirirler. Psikoloji, felsefe, film ve tiyatro eleştirisi, çeviri, tarih ve kitaplar hepsi sizin alanınız olacak bir anda. Türkiye şartlarında yapacağınız en mantıklı hareket akademiden devam etmek olmalı. Öğretmenlik bölümü ile karşılaştırmak yanlış olacaktır bu bölüm için. İki bölümün de alanı ve puanları birbirinden oldukça farklıdır.

İngiliz Dili ve Edebiyatı dünyanın en donanımlı edebiyatı ve en çok konuşulan dilinin bir araya gelmesinden oluşan kültür bombası diyebiliriz. Bu duruma ders dayanmaz, kendini entelektüel hisseden her insanın bu maceraya girmesi gerekir.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir