İngiltere vize ekşi yorumları İngiltere ülkesine gitmeyi düşünen pek çok bireyin merak ettiği konulardan bir.İngiltere vize konusunda en zorlayan ülkelerden biri. Ülkelerine birilerini alırken pek çok ayrıntıya dikkat ediyorlar. Bu yazımızda size İngiltere vize ekşi hakkında bilgi vereceğiz ve de İngiltere vize ekşiyorumlarını sizlerle paylaşacağız.

İngiltere Vize Başvuru Şartları

İngiltere vize ekşi yorumlarını sizinle paylaşmadan önce İngiltere’de yaşamak isteyen ve vize şartlarını merak eden okuyucularımız için sizinle bunları paylaşacağız.

İngiltere vizesi için hazırlanması gereken evraklar şu şekildedir:

İngiltere Vize Ekşi Yorumları

“ortalama bir işiniz ve ingiltere’ye kapağı atma derdinde olmayan bir bireyseniz belgelerinize dahi bakılmadan verilmeyen vizedir. aylık 10k+ maaş + gayrimenkul kira girişi olan bir aile olarak (ki ben devlet memuruyum) eşimin doğum günü sürecinde mükemmel planlanmış bir gezi planımız olmasına rağmen verilmedi 2020 ocak ayında. üstelik o zamanlar ne pandemi derdi vardı ne de başka birşey. tamamen sizin evraklarınızı kontrol eden kişinin keyfine kalmış”

“1 ay önce 2 yıllık aldığım vizedir. daha öncesinde 6 aylık almıştım.. turistik ama iş seyahati amaclı basvurdum, banka hesabı göstermedim çünkü şirketim masrafları ödeyeceğine dair bir yazı yazmıstı, yeni sistem de kendiniz sisteme yüklüyorsunuz evrakları, görüşmeye gittiğinizde sadece basvuru sayfasını veriyorsunuz.. öncelikli vizeye basvurdum ve 4 günde teslim edildi.”

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

Diğer konular ile ilgili buraya tıklayınız.

İletişim Bilgilerimiz

Çağrı Merkezi: 0850 241 86 16
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir