İstanbul Ticaret Üniversitesi Ekşi İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul Ticaret Odası Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı tarafından 2001 yılında kurulmuştur. İstanbul’un önde gelen ve elit kesimden oluşan semtlerinden Sütlüce ve Küçükyalı’da konumlanan kampüsümüz bilim ve teknolojik gelişmelerin ışığında eğitim kalitesinden ödün vermeden faaliyet göstermeye devam eden bir üniversitedir. Türkiye’nin ve dünyanın en güçlü ve köklü Ticaret Odaları’ndan biri olan İstanbul Ticaret Odası, üniversitemizi tercih eden her öğren- cinin mesleki donanıma sahip, teoriyi ve pratiği bütünleştiren evrensel bir eğitim almasına destek olmaktadır.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Ekşi akademi bilgi ve birikimin yanında İstanbul Ticaret Odası’nın kurumsal desteğini de alarak büyüyen üniversite, öğrencilere uluslararası alanda geçerli diploma vermekte. Bunun yanında kampüs hayatı, kariyer hayatında ihtiyacı olarak network imkanları sunarak öğrencinin tam donanımlı birey haline gelmesi için çalışır.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Eğitim Birimleri

Fakülteler;

Enstitüler;

Araştırma ve Uygulama Merkezleri

İstanbul Ticaret Üniversitesi Eğitim Hayatı

İstanbul Ticaret Üniversitesi Ekşi 4 bölüm tamamen İngilizce eğitim hayatına sahipken diğerleri yavaş yavaş çevrilmeye başlanmıştır. Eğitim ile eşit düzeyde önemli olan dil konusunu üniversite oldukça önem vermektedir. Her öğrencinin en az bir yabancı dili ana dil seviyesinde konuşmasını amaç edinmiştir.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Ekşi uluslararası yolda ilerleyen üniversitenin imzalanan işbirlikleri ile bünyesine dahil ettiği Erasmus öğrenci değişim programı ile okul içerisinde sürekli bir sirkülasyonun olması okulu çok uluslu yapıya çevirmiştir. Akademisyenlerin pek çoğu uluslararası deneyime sahip öğretim üyeleridir. Bu sayede öğrencilerin rol model alacakları kişiler çok önemli noktadadır. Her akademisyen öğrenci ile bire bir ilgilenerek onların sorunlarına çözüm üretir ve beklentilerini karşılar. Üniversitenin diploması uluslararası alanda geçerliliğe sahiptir. Yurtdışında yaşamak isteyen öğrenciler veya hayatlarının bir bölümünde orada çalışmak isteyenler için önlerinde hiçbir engel yoktur.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir