Makedonya Üniversiteleri Kayıt Tarihleri

Makedonya üniversiteleri, Türk öğrencilerin yaygın olarak tercih ettiği üniversiteler arasında bulunuyor. Makedonya Üniversiteleri Kayıt Tarihleri ve Kayıt Yurt dışında eğitim almak için oldukça ideal bir ülke olan Makedonya yaşam şartları bakımından da üniversite öğrencilerine uygun alternatifleri ile dikkat çekiyor. Balkanlar’ın bu güzide köşesinde eğitim fırsatları için Sata Eğitim Koçluğu hizmetleri ile tanışmalısınız! Peki, Makedonya üniversiteleri kayıt için hangi danışmanlık hizmetleri veriliyor. Makedonya hayat şartları bakımından nasıl bir ülke? Linke tıklayarak ilgili makaleyi inceleyebilirsiniz.

Makedonya Üniversitelerine Kayıt İçin Ne Gerekiyor?

Makedonya Üniversiteleri Kayıt Tarihleri ni iyi takip etmek gerekiyor. Makedonya üniversiteleri kayıt tarihleri, geniş bir zaman dilimini kapsıyor. Mayıs ayından ağustos ayına kadar süren kayıtlar için bazı şartların yerine getirilmesi ve belgeler sunulması gerekiyor. Makedonya üniversiteleri kayıt işlemleri için istenen belgeleri Sata Eğitim Koçluğu Makedonya danışmanlık hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Makedonya üniversitelerine kayıt olabilmek için her şeyden önce lise mezunu olmak gerekiyor. Lise diplomasının aslı talep ediliyor. Hepatit B ve Hepatit C hastalıkları geçirmemiş olma şartı da aranıyor. Makedonya’daki üniversitelere imam hatip lisesi ve açık öğretim lisesi mezunları kabul edilmiyor. Adli sicil kaydı da istenen belgeler arasında yer alıyor.

Devlet üniversitesine kayıt yaptırmak isteyenler için hazırlık bölümünü bitirme şartı var. Sata Eğitim Koçluğu, hazırlık sınıfı kayıtlarının tüm aşamalarını sizin adınıza takip ediyor ve tamamlıyor. Hazırlık sınıfından sonraki üniversite bölümlerine kayıt işlemleri de Sata tarafından yürütülüyor. Hazırlık bölümü ve diğer bölümlere kayıt işlemlerinin ardından Türkiye’de askerlik tescil işlemleri yaptırılabiliyor. Yani size sadece eğitim almak kalıyor!

Sata Eğitim Koçluğu Makedonya Üniversiteleri Kayıt Tarihleri ve Hizmetleri

Makedonya Üniversiteleri Kayıt Tarihleri ve işlemleri için Sata Eğitim Koçluğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Makedonya danışmanlık alanında üniversite öğrencilerinin her türlü ihtiyacına cevap veriliyor. Makedonya’da öğrenci olmak kararının ardından Sata’nın Makedonya danışmanlık hizmetleri ile her işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Sata’nın uzman danışmanlık ve eğitim koçluğu ekibi, kayıt işlemleri gereken belgeleri adresinizden elden teslim alıyor. Bu süreçte kayıt işlemleri için gerekli belgelerin çevirilerinin yapılması, noterden onaylarının alınması ve sağlık sigortası işlemleri gibi işlemler, Sata Eğitim Koçluğu nezdinde yürütülüyor. Üstelik 2 şekilde ödeme imkanı sunuyor birincisi peşin ödeme 2. Makedonya üniversiteleri kayıt işlemleri tamamlanıncaya kadar herhangi bir ücret ödemiyorsunuz.

Adres beyanı için internetten Makedonya yaşam şartlarına göre ister bir ev kiralayabilir, ister bir öğrenci yurdu seçebilirsiniz. Üniversite kayıt işlemleri, Sata Eğitim Koçluğu uzmanları tarafından yapılıyor ve ilgili evraklar tarafınıza gönderiliyor. Daha sonra Makedonya konsolosluklarına giderek belgeleri teslim etmeniz gerekiyor.

Sata Eğitim Koçluğu, Makedonya üniversiteleri taban puanları ve Makedonya üniversitelerinden Türkiye’ye yatay geçiş gibi konularda da Makedonya’da öğrenci olmak isteyen öğrencilere destek oluyor. Makedonya üniversiteleri kayıt işlemlerinde aktif rol oynayan Sata, bu süreçlerin ardından öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor.

Sağlık hizmetlerinden oryantasyon uygulamalarına kadar geniş bir yelpazede Makedonya danışmanlık hizmeti alıyorsunuz. Makedonya Üniversiteleri Kayıt Tarihleri Kayıt işlemlerinin ardından Makedonya’ya ulaştığınızda sizi Sata’nın ekibi karşılıyor. Havaalanı transfer hizmetlerinin yanında şehrin tarihi ve turistik yerleri, öğrencilere uygun alışveriş mekanları ve ucuz restoranlar gibi birçok bilgi sağlanıyor. Ayrıca, ücretsiz Makedonca dil eğitim kursu da hediye ediliyor.

Makedonya üniversiteleri hakkında bölüm ve konaklama yeri seçiminden çeşitli alanlardaki ihtiyaçlarınıza kadar Sata’nın yardım elini tutabilirsiniz. Sata Eğitim Koçluğu ile size sadece uçak bileti almak kalıyor! Üniversite eğitiminin ardından siz de Sata Eğitim Koçluğu ailesine katılabilirsiniz!

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit