Bir an gelir hayatınıza baktığınızda kaçırmış olduğunuz her şeyin pişmanlığı gözünüzün önünden geçer. Bu durum sarmal hale gelir ve kısır döngü içerisinde sizi yiyip bitirir. Halbuki 30 Yaşından Sonra Sınavsız Üniversite okumak kulağa hiç kötü bir fikir gibi gelmiyor. Hayat devam ettiği sürece vazgeçmek için oldukça erken bir vakittesiniz.

Arkanıza dönüp baktığınızda bazı şeylerin geç olduğunu düşünmeniz muhtemel fakat artık hayat eskisi gibi değil. İnsanlara birçok imkan tanıyan ve hiçbir şey için geç olmadığını vurgulayan olgular var. Bunlardan biri de üniversite okumak. Yaşım geçti düşüncenizden dolayı hayallerinizden ya da hedeflerinizden vazgeçmeniz gerekmiyor. Çünkü hiçbir şey için geç olmayan bir yaştasınız!

Vazgeçmek mi? Asla!

MEB, YÖK ve eğitim kurumu yöneticileri “sil baştan” diyerek yeni bir yasa çıkardı. 30 Yaşından Sonra Sınavsız Üniversite okumak isteyenler için yeni bir sistem kurulmakta.

30 yaş ve üstündesiniz fakat hala içinizde eğitim ateşi yanıyorsa bunu söndürmenize gerek yok. Üniversite kazanmak için sabahlara kadar kitap başında kalmanın ne kadar imkansız olduğunu biliyoruz. İşte sizin için çok güzel bir fırsat var! Balkan üniversiteleri içerisinde yer alan Makedonya’daki üniversiteler sınavsız eğitim hakkı sağlıyor. Üniversite merkez üssü Makedonya’da olup Türkçe eğitim veren hem kaliteli hem de uluslararası geçerli diplomaya sahip olan üniversitelerde sınavsız girerek bu hakka sahip olabilirsiniz. Hem de çalıştığınız işten geri kalmanıza da gerek kalmadan. Dileğinize göre uzaktan eğitim yerine örgün eğitim tercihi de yapabilirsiniz.

Makedonya Geleceğe Işık Tutuyor!

30 Yaşından Sonra Sınavsız Üniversite okumak zor ama size kolaylık sağlayacak üniversiteler var. Makedonya’nın çok uluslu yapıya sahip bir ülke olmasının getirdiği avantajlardan biri de Türkçe konuşmanın yaygın olmasıdır. Böylece adaptasyon problemi yaşamayacaksınız. Ayrıca konaklama açısından da oldukça uygun fiyatlı olması yaşam bakımından da zorlamayacaktır. 30 Yaşından Sonra Sınavsız Üniversite YÖK’ün Makedonya’daki üniversitenizden aldığınız diplomaya denklik vermesi sayesinde de dilediğiniz gibi ülkede iş bulma noktasında sıkıntı yaşamayacaksınız. Hatta daha iyi koşullarda çalışma imkanı bulacaksınız. Bunun sebebi ise hem yurtdışında eğitim almanız, ana dil seviyesinde yabancı dil konuşmanız ve diploma denkliğinizin bulunmasıdır.

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir