Abdi ipekçi yurdu adres, İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinin Maçka semtinde bulunan ve Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı erkek öğrenci ve devlet yurdudur. Yurt 3 bloktan oluşur ve konaklama kapasitesi 2000 öğrenciden fazladır. Odalar genel olarak 4 kişiliktir. Bu yurdun konumu Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsüne yaklaşık 20 dakika, Davutpaşa Kampüsüne yaklaşık 50 dakika mesafededir. Bu yurtta kalabilmek için KYK resmi web sitesinde açıklanan tarihlerde ve başvuru koşullarında başvuru yapabilirsiniz.

Abdi İpekçi Yurdunun Öğrencilere Sağladığı Hizmetler

Ayrıca odanın içerisinde; 24 saat sınırsız internet, çalışma masası, kişisel dolap, kitaplık, klima, komodin, mini buzdolabı, diğer odalara ve yöneticiye ulaşabilecekleri oda telefonu, kişisel banyo ve tuvalet, ortopedik yatak, özel kasa, televizyon ve uydu vardır. Öğrencinin kullanım alanında ihtiyacı olacak her şey düşünülmüş ve buna uygun tasarlanmıştır. Öğrencinin istek ve gereksinim noktasında fikirleri yurt müdürlüğü için oldukça önemlidir. Abdi ipekçi yurdu adres, konaklama sağlayan her bireyin aynı aile evindeki konforu burada da görebileceği garantidir. Odaların ısınması merkezi sistemdir. Bina kombi ile çalışır. Binanın yangın ve depreme karşı önlemleri alınmıştır. Bu bağlamda yangın alarmı, yangın merdiveni ve deprem toplanma alanları da mevcuttur.

Bina içerisinde asansör, bilgisayar odası, çamaşır odası, çizim odası, dinlenme odası ve ortak oturma alanı, etüt salonu, hobi alanı, kafe ve kantin, konferans salonu, kütüphane, market, teras ve her odada balkon, televizyon izleme alanı, ütü odası, valiz alanı bulunmaktadır.

Abdi İpekçi Yurdu Nerededir?

Abdi ipekçi yurdu adres oldukça merkezi konumda ve her öğrencinin hem okula hem de sosyal hayata rahatlıkla ulaşım sağlayacağı bir konumdadır.

Abdi ipekçi yurdu adres: Vişnezade Mah. Silahhane Sok. No:1 Maçka, Beşiktaş / İstanbul

Sata Eğitim Koçluğu, konuyla ilgili sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir. Bilgi almak için bize ulaşın!

İletişim Bilgilerimiz
Whatsapp – Viber Hattı: +389 75 471 995
E-posta: [email protected]
Instagram: sataegitim
Facebook: makedonyauniversitekayit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir